Twórcy Armored Warfare ogłaszają, iż w grze tej sezon świąteczny uważa się za rozpoczęty!!!

Wszystkie osoby, które zalogują się do gry przed 3 stycznia, otrzymają czołg podstawowy Type 59 za darmo!

W tym samym okresie gracze otrzymają także dodatkową reputację oraz możliwość zakupu pojazdów premium w obniżonej cenie. Wraz z pojawieniem się dodatku 0.12, w grze znajdą się także limitowane pojazdy edycji ICE ze specjalnym zimowym kamuflażem.

 

Część czołgów osiągnęło status legendy zarówno podczas działań wojennych, jak i wśród graczy online. Niewątpliwie jednym z nich jest Typ 59, wszystko to dzięki dobremu pancerzowi, dużej sile ognia oraz wystarczającej mobilności. Cechy te zostaną również odzwierciedlone w Armored Warfare. W przeszłości pojazd ten był dostępny tylko dla wąskiego grona osób. Uznano, że Typ 59 nie zasłużył na taki los, dlatego zostanie rozdany wszystkim graczom, którzy zalogują się do gry pomiędzy 18 grudnia 2015, a 3 stycznia 2016. W ten sposób My.com chce podziękować wszystkim graczom za wkład w społeczność tej wspaniałej gry.

 

Armored Warfare to opracowana przez zespół Obsidian Entertainment darmowa taktyczna gra drużynowa, gdzie gracze stają szranki walcząc ze sobą przy użyciu współczesnych czołgów i pojazdów opancerzonych.

P.S. Być może na blogu też znajdziecie kilka prezentów związanych z tą grą….