Portal Gamasutra podał, że Obsidian Entertainment, twórca takich gier jak Fallout: New Vegas, czy Tyranny, zwolni na początku roku sporą liczbę developerów pracujących nad darmową grą militarną Armored Warfare.

Nie martwicie sie jednak, prace nad grą będą kontynuowane – tak przynajmniej wynika z oświadczenia przedstawicieli studia. Decyzja o zwolnieniach przyszła po ty, gdy wydawca tej gry – firma My.com, zadecydowała przenieść część prac do Rosji.

W tym tygodniu poinformowaliśmy niektórych naszych developerów pracujących nad Armored Warfare, że zostaną zwolnieni na początku przyszłego roku. Wydawca Armored Warfare postanowił przenieść część prac nad rozwojem tego produktu do swojej centrali w Moskwie.

Jesteśmy niezwykle dumni z Armored Warfare i nadal będziemy nad nim pracować. Zwolnienia nie dotycząć żadnego z pozostałych produktów Obsidian Entertainment.

Tak troszkę przykro przed świętami 🙁

2 KOMENTARZE

  1. Zwolnienia, zwolnieniami, ale tak na prawdę to pewnie ich nie zwolnili tylko wysłali ich na jakieś urlopy z dość sporą premią i czekają aż jakiś nowy projekt wyjdzie gdzie będą wkręceni, ewentualnie gdzie będzie wolne miejsce przy jakimś obecnie aktywnym projekcie.

Comments are closed.