Jestem przekonana, że każdy gracz marzy o tym aby mieć za towarzysza robota. No cóż, Skyforge postanowił spełnić te życzenia i od teraz gracze mogą oswoić takiego cybernetycznego peta.

Najnowsza aktualizacja Skyforge – Cybernetic Alliance, wprowadziła do gry wiele nowości, a między nimi:

  • Pety (towarzyszy) – Flavius, jedna z głównych postaci w Skyforge i Mentor Bogów odkrył, jakie korzyści dają graczom jego robotyczne narzędzia. Dlatego też postanowił on stworzyć cybernetycznych towarzyszy walki dla każdego gracza.
  • Dwa nowe moduły na rynku (Market), pozwalające graczom na darmowe ulepszanie nowych towarzyszy. Dzięki pierwszemu modułowi mechaniczny towarzysz będzie mógł wskrzesić swojego właściciela, drugi spowoduje, że towarzysz zbierze łupy wojenne po zakończeniu walki.
  • Akonita’s Avatar End Game – Gracze mogą stawić czoła awatarowi Akonity, ćwicząc umiejętności w holograficznej walce, aby przygotować się na jej przybycie w przyszłej Inwazji.
  • Zbalansowanie klas – Poprawiono umiejętności Łucznika, Wiedźmy, Mnicha, Zabójcy i innych. Celem tych zmian jest umożliwienie zróżnicowanym klasom wspólną walkę w jednej grupie oraz przygotować klasy DPS na potyczki PvE.
  • D2 Distortion – Zniekształcenia serii D rzucą graczy w wir walki przeciwko trzem bossom jednocześnie. Grupa będzie musiała podzielić się na mniejsze jednostki, aby pokonać każdego z bossów.

Jednocześnie uruchomiono promocję Ethian Depths, dzięki której gracze mogą zdobyć wiele ukrytych skarbów Aelionu, w tym kostiumy, peta Ambrosius oraz inne nagrody.

Nie wiem jak Wy, ale jeśli o mnie chodzi, to otrzymałam maila zachęcającego do powrotu do gry. W zamian mogę wybrać dowolną klasę oraz ścigacza 🙂

No cóż, zwiastun ostatniej aktualizacji, jest na tyle zabawny, że być może i nawet zaloguję się do Skyforge, by sprawdzić jak wiele rzeczy się zmieniło.