Na serwery Skyforge trafiła już największa aktualizacja tej gry od czasu uruchomienia otwartych beta testów.

W oparciu o zbierane przez ponad rok dane i opinie społeczności, twórcy gry prowadzili intensywne prace nad ulepszeniem istniejących funkcji oraz wprowadzeniem nowych, a wszystko po to aby wzbogacić rozgrywkę w tej produkcji.

Równocześnie nad światem Skyforge zawisło nowe niebezpieczeństwo: Tol-Monter, najwyższy z bogów Oceanidów, wysłał swoje statki w stronę Aelionu. Tol-Monter to awatar niezwykły, dlatego na wszystkich, którzy zdecydują się z nim powalczyć, czekają nie lada wyzwania. Każdy, kto otrzyma nieśmiertelną postać, ma szansę walczyć przeciwko temu wielkiemu bóstwu.

Z tej też okazji przygotowano nowy, zwiastun 🙂

Rozszerzenie Ascension to:

  •  Nową kampania postępu w grze (Progression Campaign), czyli dodanie mapy regionów – rozbudowanej kampanii, w której gracze mogą odblokować dostęp do nowych przygód, klas i symboli. Każde oznaczenie na mapie jest wejściem do nowej przygody lub misji, które ulepszą statystyki gracza i są nową perspektywą w interakcji pomiędzy bohaterem a światem wokół niego.
  • Rozbudowane mechaniki walki – Przy pomocy funkcji sprintu będzie można uniknąć ataków wroga oraz zabrać ze sobą jego broń, a nawet części ciał pokonanych potworów.
  • Nową klasa – The Outlaw to charyzmatyczny, odważny i groźny bohater, który z dużą wprawą dzierży dwa pistolety oraz czasem pomaga sobie dynamitem.
  • Nowy system polityczny – Nieśmiertelni będą mogli wybierać oraz sami kandydować do Rady Bogów (Council of Gods), której członkowie otrzymają na pewien czas władzę nad zasobami oraz losem ludzi.

Skyforge jest darmową grą MMORPG osadzoną w uniwersum, gdzie śmiertelni i nieśmiertelni walczą o przetrwanie przeciwko mitycznym stworzeniom i najeźdźcom z kosmosu, wykorzystującym najnowsze technologie. Gracze rozpoczynają swoją przygodę jako odrodzony nieśmiertelny i starają się zostać potężnym bogiem. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze zagrać w ten tytuł, to czas najwyższy 🙂