Nie, nie mam Overwatch – nie starczyłoby mi już czasu na granie w ten tytuł. To jednak, że nie posiadam tej produkcji w swojej bibliotece nie oznacza, że jej nie obserwuje. Ależ owszem, tym bardziej, że filmiki Blizzarda są na naprawdę wysokim poziomie i bardzo przyjemnie się je ogląda.

Blizzard z pewnością nie próżnuje na Gamescom 2016 i zamieszcza wiele zwiastunów reklamujących tą strzelankę. No więc czego mogą spodziewać się gracze Overwatch w niedalekiej przyszłości? Już we wrześniu do gry trafi nowa mapa, która wzorowana została na niemieckim miasteczku Eichenwalde. Trzeba powiedzieć, że wygląda bardzo klimatycznie.

Tuż przed rozpoczęciem Gamescom zapowiedziano natomiast zmiany w sezonie 2 Overwatch, w tym te związane z oceną umiejętności, usunięciem trybu Ostatniej Szansy i kilka innych, o których to dowiedzieć się możecie z dziennika Jeffa Kaplana.

A jeśli mimo wszystko, nadal kręcicie nosem na nową mapę i zapowiedziane zmiany, to może po obejrzeniu najnowszej animacji Blizzarda – The Last Bastion, poprawi się Wam humor. Albo też i bardziej zepsuje, bo to nieco smutny film…