Overwatch, niezmiernie popularna strzelanka drużynowa Blizzarda, świętuje swoją pierwszą rocznicę i z tej okazji przygotowano dla graczy kilka specjalnych promocji.

Zacznijmy od darmowego weekendu z Overwatch, bo jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować tego tytuły, to możecie zrobić to już w ten weekend!Serwery Overwatch na PC, PlayStation 4 i Xbox One otwarte będą dla wszystkich chętnych w dniach od 26 do 29 maja.

Podczas tego darmowego weekendu udostępnionych zostanie bezpłatnie wszystkich 24 bohaterów i 14 map w przeróżnych trybach. Będziecie mogli też zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji wybranych przez Was bohaterów. A jeśli gra wam się spodoba i postanowicie kupić Overwatch po jej wypróbowaniu, to zachowacie postępy poczynione w ten weekend – oczywiście, jeśli zakupicie ją na to samo konto, które używać będziecie w czasie darmowego weekendu.

Warto też dodać, że przez najbliższe dni, cena Overwatch obniżona została o 50%!

To nie koniec, bo ekipa Overwatch dodała do gry także trzy nowe mapy typu Arena do salonu gier oraz udostępniła ponad 100 nagród rocznicowych, w tym największy dotąd zestaw skórek legendarnych. Rocznicowe skrzynki z łupami można zdobywać w trakcie gry, a jedną z nich otrzymacie zaraz po zalogowaniu się do Overwatch pomiędzy 23 maja, a 12 czerwca 2017. Rocznicowe skrzynki z łupami, w tym z mnóstwem skórek i emotek, dostępne będą również w sprzedaży, ale możliwość ich zakupu zostanie zablokowana po zakończeniu wydarzenia rocznicowego.

To kto z Was ma w planach wykorzystać darmowy weekend w Overwatch [strona oficjalna] i wypróbować w końcu ten tytuł?

 

P.S. Dzieki JXRaiv za informację 🙂

2 KOMENTARZE

Comments are closed.