SOE Live to ponad 50 różnych paneli dotyczących rożnych gier wydawanych przez SOE. To kilka paneli trwających jednocześnie i dotyczących różnych tematów. Ale na większości paneli słyszymy jedno magiczne słowo: Krono.

Mozna powiedzieć, że Krono będzie pewnego rodzaju nową walutą w następujących grach: EverQuest, EverQuest II oraz Vanguard: Saga of Heroes.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi już na oficjalnych stronach (Everquest2.comVanguard), Krono kosztować będzie 17,99$. Bądzie można go kupić z MarketPlace ale niestety nie za Station Cash, a jedynie za „prawdziwe pieniądze”, jeśli tak można nazwać kartę kredytową i wirtualne dolary 😉

Krono, będzie przedmiotem dostępnym w grze, który możemy dowolnie sprzedawać, wymieniać czy też wysyłać mailem.Użycie Krono jest proste, dokładnie takie same jakbyśmy używali potiona.

Osoba, która go  użyje dostanie 30 dni gold membership. Jeśli osoba ta ma Station Account Access (czyli płaci miesięczny abonamnet za dostęp do wszystkich gier SOE), to użycie Krono doda 30 dni także dla takiego konta.

Krono nie ma okresu ważności, a więc możemy go kupić, włożyć do banku i poczekać na dogodny czas by go użyć.

Niestety, ale Krono przypisany jest do gry… Jeśli osoba kupująca Krono, wybierze Everquest jako grę, gdzie chce mieć ten przedmiot, to Krono już tam zostaje. Ech buuu, a już planowałam zakupy w EQ2 by dodać sobie Gold membership w Vanguardzie ;(

Można powiedzieć, że jest to taki mały substytut abonamentu za Station Cash, tylko troszkę bardziej dochodowy dla SOE i do tego bezpieczniejszy, przez to, że to autentyczny przedmiot a nie kod, na którym ktoś może nas oszukać.

Krono pojawi się w Everquest 2 już 29 października.

 

Poprzedni artykułSOE Live: Legends of Norrath
Następny artykułSOE Live: Za sceną