Wygląda na to, że już niedługo zobaczymy w Planetside 2 wielkie transportowce. Mam nadzieję, że to nie jeden z żartów z których słynna jest ekipa SOE

Obecnie ekipa PS2 skupiona jest na walce z różnego rodzaju bugami jak i optymalizacją pracy serwerów. I takie są plany do końca tego roku: ulepszyć grę, by sprawiała ona jak największą przyjemność tym grającym.

Ja osobiście nie narzekam. Gra jest wciągająca i jakoś do tej pory większych bugów nie zauważyłam. Chociaż faktem jest, że gdy tylko pojawiają się lagi, to niestety od razu się wylogowuję, bo nie chce co chwilę leżeć na ziemi nie wiedząc dlaczego…

To prócz walki z bugami, jakie jeszcze plany ma ekipa Planetside 2 względem tej gry? Te osoby, którzy mieli okazję przeczytać post Smedleya na jego blogu dotyczący tej gry, z pewnością wiedzą, że jego plany na następne 3 lata są olbrzymie:

  • inwazje obcych NPC;
  • budowanie własnych baz i ich obrona;
  • surowce, które mogą być zbierane za pomocą specjalnych pojazdów.

A w najbliższych tygodniach też czeka nas sporo zmian. Zgodnie z wywiadami jakie pojawiły się w ostatnich dniach na serwisie Kotaku, jaki i Massively, to już niedługo zobaczymy zmiany dotyczące zakupów za Station Cash. Głownie chodzi o to, że kupując daną rzecz, będzie ona dostępna dla innych postaci na tym samym koncie, o ile frakcja na to pozwala. Nie wiadomo, kiedy ta zmiana trafi na serwery, ale dobrze, że developerzy usłyszeli prośby swoich graczy i zaczęli pracę nad ta zmianą.

W ciągu następnych kilku miesięcy zobaczymy także 3 nowe kontynenty, z czego Searhus będzie pierwszy. Z pewnością ciekawa będzie walka, gdzie trzeba będzie uważać nie tylko na nieprzyjaciół ale i na wulkany i płynącą lawę 🙂

Outfity też doczekają się aktualizacji. Już niedługo będzie można mieć outfitowe emblematy, czy też porządne narzędzie do rekrutacji. Mam nadzieję, że te zmiany zobaczymy szybciej niż później, bo z pewnością są potrzebne.

Niedługo też będziemy mogli zmienić swoje UI w grze. W czasie Bety, przez krótki czas było to możliwe, potem ekipa Planetside 2 wycofała się z tego pomysłu, gdyż było zbyt wiele błędów. Niedawno developerzy zabronili używania różnego rodzaju „custom UI”, w związku z tym, że wszelkie ułatwienia mogą zmienić delikatnie samą grę, a w końcu wszyscy chcemy mieć równe szanse. Ale wygląda na to, że powoli wracamy do pierwotnego pomysłu związanego z możliwością ustawiania UI w zależności od upodobań gracza.

A wracając do pomysłu transportowców dla floty, to polecam wam obejrzeć więcej prac koncepcyjnych dotyczących Planetside 2 na DeviantArt.

Poprzedni artykułNiektórzy posiadacze starych kont SOE…
Następny artykułSzokujące ceny…
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czort

To będzie wyglądało obłędnie…

Czort

Nie…… tylko Czerwień ;]=

Zbrojny

hah, jeden taki bastion, nad silnie ufortyfikowana baza,cala sila ognia skupiona na nim, z perspektywy trzeciej osoby cos niesamowitego.