… są głównym tematem rozmów wśród ekipy SOE. Jestem pewna, że gorące dyskusje tyczą sia na temat nowych kontynentów, które na 100% zobaczymy jeszcze w tym roku: Hossin, Searhus oraz Oshur.

Wiadomo że Hossin zobaczymy w kwietniu, bo w tym właśnie terminie został umieszczony w RoadMap, czyli planach dotyczących Planetside 2 na następne 6 miesięcy. A co jeśli chodzi o pozostałe, wymienione w czasie SOE Live, kontynenty?

Jest duża szansa, że wulkaniczny Searhus zobaczymy w ciągu paru następnych miesięcy. Dlaczego tak sądzę? Bo zgonie z informacjami od jednego z artystów pracujących nad Planetside 2, Alena Lapidisa, właśnie zaczął on wypełnianie kanionów na Searhus płynącą i płonącą lawą!

To dopiero będzie ciężki kontynent do walk: wybuchające wulkany, płynąca lawa i pełno dymu. Aż się nie mogę doczekać 🙂

Jeśli chodzi o Oshur, to nie spodziewam się go wcześniej jak koniec tego roku, ale z pewnością więcej dowiemy się w czasie tegorocznego SOE Live.

Jeśli do istniejących już trzech kontynentów (Indar, Esamir i Amerish) dojdą w tym roku kolejne trzy, oznaczać to będzie, że maksymalna ilość graczy zalogowanych na jednym serwerze wzrośnie z 6.000 do 12.000. Co to oznacza dla graczy na mniej zaludnionych serwerach? Czy SOE rozważy wtedy możliwość połączenia co niektórych serwerów? Z pewnością nie tak szybko, jakby spodziewali się co niektórzy gracze, zważywszy na to, że już niedługo będzie można zmieniać serwery kupując specjalny token w sklepie Depot za Station Cash. Token ten może okazać się bardzo dochodowym interesem dla SOE…

Poprzedni artykuł[SOE] SOE Live 2013…
Następny artykuł[EQ2] Hotfix