No proszę, czwartkowy wieczór, kiedy człowiek planuje sobie pograć, a tutaj Higby zaskakuje nas różnymi informacjami. Całe szczęście, że są one dobre… Pierwsza to taka, że strona Players.Planetside2.com w wersji Beta jest już dostępna dla graczy.

Dobra wiadomość jest taka, że ze strony tej mogą korzystać zarówno gracze z kontami SOE jak i ProSieben.

Strona ta ma mnóstwo informacji na temat naszej postaci jak i innych. Jakie bronie posiada dana postać, na co ostatnio zostały wydane cert punkty, wszystkie statystyki, lista przyjaciół. Chyba wszystkie informacje o jakich tylko moglibyście sobie pomyśleć…

Oprócz informacji o postaciach, możemy także uzyskać informacje o najlepszych graczach, jak i o Outfitach, czy tez pojazdach.

Informacji na tej stronie jest mnóstwo, a gdyby coś Wam nie działało tak jakbyście chcieli, to pamiętajcie iz jest to wersja Beta i wszystkie zastrzeżenia można zgłosić do developerów w specjalnie na to przygotowanym temacie.

Jeśli chodzi o aplikacje na IPhone i Android, to zgodnie ze słowami Smedleya, w planach jest aby pojawiły się one 2-3 tygodnie po zakończeniu Bety. To teraz zobaczymy ile czasu ta Beta będzie trwała 🙂

Ja osobiście złożyłam zażalenie, bo po zalogowaniu na stronę players.planetside2.com widzę informacje o każdej rzeczy jaką robią gracze na mojej liście przyjaciół, którzy sa aktualnie zalogowani do Planestide 2… Spaaaaam!

Poprzedni artykuł[EQ2] Zmiany w GU65 i pół
Następny artykuł[PS2] Wiemy już, które serwery będą połączone…
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Talisha

Nie działa! Nie mogę się zalogować używając danych konta ProSieben…. 🙁

Talisha

;p

ostupam

no ładnie to wymyślili