Część graczy już z pewnością wypróbowała albo właśnie próbuje nowe wyrzutnie rakiet wprowadzone do gry wraz z dzisiejszą aktualizacją. Na obecna chwilę widać, że opinie bardzo się różnią. Jedni gracze zachwyceni, inni zdruzgotani, Jedni domagają się ulepszeń, drudzy wołają o nerf…

Na forum Planetside 2 znajdziecie trzy główne tematy w których możecie poczytać opinie graczy na temat tych wyrzutni:

  • Oficjalny temat o VS22 Lancer – gracze głównie narzekają na długi czas ładowania, który wynosi 5 sekund oraz na to, że mimo zapowiedzi, nie można wyrzutni ładować „z biodra” i przełączać się na wystrzał;
  • Oficjalny temat o TS2 Striker – Jak na razie budzi zachwyt zważywszy na to, że 5 szybkich wystrzałów potrafi zniszczyć ESF (myśliwiec);
  • Oficjalny temat o NC15 Phoenix – oooo tutaj widzę płacz i zgrzytanie zębów bo gracze nie są zadowoleni ani z dystansu na jaki może lecieć pocisk, ani z tego, że nie zawraca „w miejscu” ale skręca dość powoli, nie wspominam już o uszkodzeniach jakie zadaje (za małe oczywiście). Ale znalazło się paru graczy, którzy są zadowoleni z tej wyrzutni i jej możliwości.

No dobrze, to teraz powiedzcie mi co sądzicie? Warto wydać SC lub Cert punkty i kupić sobie ta zabawkę?

Oczywiście mam w planach popróbować Lancera  na obszarze VR Training, ale i tak jestem laikiem więc było by miło usłyszeć jakieś podpowiedzi.

A na rozpoczęcie weekendu, polecam obejrzeć ten świetny reportaż, naszego najsłynniejszego korespondenta wojennego, Roberta Stonemana.

httpv://www.youtube.com/watch?v=-lx5KIO15nY

Poprzedni artykuł[PS2] Aktualizacja (22.03)
Następny artykuł[PS2] Hotfix – zmiany w wyrzutniach ESRL
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Arturex

Ja osobiście kupiłem nową wyrzutnię TR i jestem bardzo zadowolony. Po samych testach na VR trochę się obawiałem wydania w błoto 700 SC ale zachęcony przez Barona (dzięki!) kupiłem ją i to była jedna z moich lepszych inwestycji. Jedyne czego się obawiam to możliwego nerfa tej broni.

ostupam

Lancer moim zdaniem daje radę, obrażenia nie są ogromne, ale zasięg i szybkość lotu pocisku to rekompensuje
Fajne jest to, że możemy wystrzelić 6 pocisków jeden po drugim bądź załadować 3 na raz (wydawało mi się, że będzie większa moc po nabiciu trzech no ale jest jak jest) załadować kolejne 3 i dopiero przeładować.

Zabawa 2x lepsza niż ze zwykłą rakietnicą.

BAronQ

NC zawsze płacząca forum no ale skoro połowa deweloperów gra NC to może się im nie znudzi to 😀
Co do wyrzutni to TR ma + i – rakiety potrafią gubić w dziwny sposób zasięg i rakiety się gubią w tle. Siła nawet nawet jest chodź o ESF oczywiście że trafić całą 5 + 2/3 rakiety a co do czołg 2/3 magazynki dość przyjemna sprawa .
NC zasięg mnie zdziwił nie ma rewelacji po przekroczeniu rakieta znika 😀 (p.s po tym jak ciągle TR dostawał śmieci należało się NC ) siła nie ma tragedii zważając że na Millerze dostałem w libka i prowlera (Możliwe że chakerzy z tego serwa co jest tu normą) ale przyznam że się mi podobała.
VS powiem szczerze że po 5 minutach mnie rozczarowała i nie dokończyłem testów

Ostupam

The Phoenix Rocket Launcher should no longer have issues with camera control.
The Phoenix will no longer create class ability issues.
The Lancer Rocket Launcher has been adjusted:
Iron Sight Accuracy has been increased from 0.5 to 0.3
Hip fire accuracy has been increased to 0.5
Particle effects and cosmetic adjustments have been made.

już pierwsze poprawki będą 🙂

Ostupam

mogę info o hotfixach wrzucać 🙂