Jak z pewnością wiecie, graczy PlanetSide2 można podzielić na dwie grupy – tych którzy mają konta SOE oraz tych ktorzy zostali zmuszeni do założenia kont ProSiebenSat1.

prosieben planetside 2Na swoim blogu wielokrotnie poruszałam temat umowy pomiędzy SOE a ProSieben i jeszcze przed uruchomieniem Planetside 2 informowałam, o tym że po 20 listopada 2012 założenie konta w SOE będzie oficjalnie niemożliwe.

Piszę „oficjalnie” bo oczywiście jest to nadal możliwe poprzez starsze gry SOE, które prawdopodobnie nie przejdą pod kuratelę ProSieben (EQ2, EQ, Vanguard), czy też nowsze gry, które nie maja IP lock (Wizardry) albo i nawet poprzez serwer testowy Planetside 2 (wybieramy miejsce zamieszkania USA).

Serwery, jak to serwery, różnie z nimi bywa, ale to, że ostatnio gracze z Europy maja problemy z zalogowaniem się do gry to ewidentnie wina kont ProSieben.  Nie wspominam już o problemie z przymusowym językiem niemieckim, jaki również doświadczali co niektórzy gracze Planetside 2.

Obecnie wielu graczy zarówno na forum europejskim, jak i amerykańskim skarży się na błąd przy logowaniu: „There was an error completing your request„.

Niestety, ale nie widać jakiejkolwiek informacji na forum ProSieben, czy ich ekipa coś z tym działa. Jeśli chodzi o ekipę SOE, to pracownicy są świadomi tych problemów i próbują je jak najszybciej naprawić.

Trzymam kciuki za wszystkich graczy, którzy mają konta ProSieben i mam nadzieję, że te problemy nie zniechęcą Was jednak do grania w Planestide 2 🙂

Poprzedni artykuł[SOE] Kolejna szansa na…
Następny artykuł[EQ2] Hotfix (16.04)
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Viruz

Nie bójmy się tego powiedzieć, Prosieben i Soe mają graczy we dupie… po prawie dwugodzinnym spamowaniu na europejskim fejsie, i następnie zwrócenie się o pomoc do Soe w końcu serwery ruszyły.

Skaramanga

trzeba odebrać niemcom tą gre ;D
Ciekawe kiedy się kończy im umowa na developing PS2 w Europie. Bo chyba tak to działa