Z racji tego, że na serwer testowy wrzucono kilka nowych rzeczy, które z pewnością w niedługim czasie zobaczymy na serwerach Live, postanowiłam bliżej się im przyjrzeć.

2013_04_10_allies_enemiesPrzede wszystkim to wskaźnik informujący nas czy na danym terenie walczą nasi sprzymierzeńcy. Niedługo więc, będziemy wiedzieć nie tylko o wrogich drużynach próbujących zdobyć bądź obronić daną bazę, ale również o tych, które należą do naszej frakcji.

Kolejną rzeczą, która zostanie zmieniona to czas przechwytywania baz, który różni się w zależności od wielkości bazy:

  • małe posterunki – 4 minuty;
  • duże posterunki – 7 minut;
  • główne bazy (Tech Plant, Bio Lab, Amp Station) – 10 minut.

2013_04_10_capture time_testDodatkowo zmieniono wygląd okna ekwipunku (Loadout) i myślę, że zmiana ta jest zdecydowanie na plus.

2013_04_10_loadoutOczywiście trzeba będzie uważać, by nie szaleć i nie kupować broni czy też camo przez przypadek, ale i tak podoba mi się ta zmiana. Oto film, który nagrałam abyście mogli zobaczyć dokładniej tą zmianę:

httpv://www.youtube.com/watch?v=AiC8vcMC4pE

No i na koniec – w końcu będziemy mieć możliwość dokładnego obejrzenia naszej postaci oraz pojazdów w wybranym przez nas kamuflażu. Oprócz tego, za pomocą tego nowego narzędzia będziemy mogli obejrzeć bronie, zarówno same jak i w rękach danej klasy, czy tez zamontowane na pojazdach i samolotach.

Wersja TR:

httpv://www.youtube.com/watch?v=GqgaZkCCxt8

Wersja NC:

httpv://www.youtube.com/watch?v=ckP0GCofHRI

Wersja VS:

httpv://www.youtube.com/watch?v=xm8rLlWtBaY

Mam nadzieję, że spodobał Wam się mój mini-raport z serwera testowego 🙂

Pamiętajcie, że zawsze możecie byc na bieżąco z informacjami z mojego bloga, wystarczy, ze polubicie stronę bloga na Facebook’u (o ile posiadacie tam konto).

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ostupam

[PS2]ST jeszcze trochę Kinyu i będziesz musiała legendę w postach umieszczać 🙂