Większość graczy Planetside chyba się już orientuje czym jest RoadMap, ale tym co nie wiedzą to powiem iz jest to plan dotyczący rozwoju gry, którzy developerzy opublikowali pod koniec stycznia.

roadmap logoOd momentu opublikowania pierwszej wersji RoadMap mieliśmy kilka ważniejszych zmian, o których możecie poczytać na blogu. W kwietniu wiele rzeczy planowanych pierwotnie na konkretne miesiące, zostało przeniesione do kategorii bez podanego czasu wdrożenia. W maju na listę ta trafiły kolejne rzeczy, jak chociażby prace na Sundererem czy pistolety frakcyjne.

Parę godzin temu RoadMap została ponownie zaktualizowana – dodano kilka nowych rzeczy, a innym przypisano konkretne miesiące. W nawiasie podaję datę „planowaną” przez ekipę Planetside 2, jeśli pomysł ten był uwzględniony w pierwotnych planach.

CZERWIEC:

LIPIEC:

SIERPIEŃ:

WRZESIEŃ:

PAŹDZIERNIK:

LISTOPAD:

A nie mówiłam, że Hossin zobaczymy po SOE Live 🙂

Poprzedni artykuł[EQ2] RRC wyczyściło PoW!
Następny artykuł[EQ2] Hotfix (29.05)
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

W poscie o zmianach galaxy jest link do jakiejs wikipedi a tam z galaxy chcą zrobić Myśliwca Liberatora Sundka , Jakieś spuszczane bunkry …. Kupa badziewia zapominając że to transportowiec.

Dobrze by było gdyby Squad mógł się deployować z galaxy’ego tak jak jest to na trailerze z wysokości na której taki właśnie krąży.( jako spawn) A oni chcą AMS wprowadzić.

Jest tu tyle pierdół które niewiele dadzą aż straciłem wene do hejtu ;D

Teheiron

Miałaś rację z tym Hossinem i z tym, że do sierpnia nic specjalnie ciekawego się w grze niw wydarzy 🙂

LechuSoldier

możliwość zajęcia bazy przez dany Outfit (jeśli dany Outfit był w przewadze, kiedy zajmowana była dana baza, baza ta będzie oznaczona jako należąca do danego Outfitu) (czerwiec);<—– bardzo fajne