… graczom z Europy i to bardzo…

Gracze europejscy posiadający konta SOE donoszą na forum, iż po zeszłotygodniowej aktualizacji nie ma możliwości zapłacenia za grę karta kredytową z Europy. Na liście krajów przy wprowadzaniu danych karty kredytowej, nie pojawiają się żadne kraje z Europy.

no Poland

Brak możliwości przetransferowania postaci z konta SOE na konto Pro7Sat.1, a teraz brak możliwości zapłaty za grę karta kredytową z Europy oznacza, iż rozpocznie się powolna eliminacja graczy europejskich.

Wygląda na to, że SOE naprawdę nie chce graczy z Europy i zrobi wszystko aby się ich pozbyć.

P.S. Na głównej stronie SOE.com jak na razie można dodać polską kartę kredytową, ale nie wiadomo czy tak już zostanie, czy też będzie to zmienione.

 

13 KOMENTARZE

 1. To jest ciekawe jak polityka firmy może uprzykrzać życie graczom za których pieniądze ta firma się utrzymuje.

 2. Seven cash to nie SOE ale Pro7Sat.1 wiec nie masz tego problemu. Tu chodzi o takich graczy jak ja, co maja konto SOE na którym grają w gry takie jak Planetside 2.

 3. Spokojnie… trochę to potrwa zanim poczują ból w d***e… ale poczują. Jak odetną dotychczasową bazę klientów UE od płatności to się słupki im zwalą na podłogę. Następnie podrapią się po głowie, podumają i znowu to zmienią. 🙂 ot całe sony…

 4. Wlasnie sprawdilem moje konto SOE i karta jest aktywna, może problem dotyczy nowych uzytkownikow a nie aktualnych?

 5. Na moim koncie problem jest, ale tylko w DCUO, które magicznie wróciło na konto (DCUO po przeniesieniu do ProSieben figurowało jako nieaktywne). Za SOE All Access mogę zapłacić i jest Polska w krajach przy danych karty, więc teoretycznie w ten sposób mógłbym obejść problem. Jestem tylko ciekaw czy przy premierze EQnexta nie będzie takich jaj, że nie będziemy mogli nagle zakupić gry na stare konta.

 6. Chivas, ja tez mam aktywna karte. Spróbuj dodać „new payment source”, co będziesz musiał zrobic jak ci się czas na karcie skończy….

  Na razie mozna to robic poprzez soe.com, ale dexella na forum napisała, że to niby bug i pracują aby to rozwiązać. Zobaczymy, bo w końcu znamy jak to SOE rozwiazuje problemy z europejczykami (np. brak pre-paid kart, niemożność kupienia dostępu all access)

 7. Pamiętam czasy jak za pośrednictwem CENEGI można było nabywać zdrapki, mam chyba z 20+ na pamiętkę z wizerunkiem Lucana 🙂

 8. No wiesz… i nie odpowiedziales? Nie pokierowales do nas?
  No czyzbys zmuszal mnie do rejstracji na tej stronie zebym odpowiedziala? 😉

  P.S. Okazuje się, ze ja tam juz jestem zarejestrowana 🙂

 9. Sądząc ze stylu wypowiedzi i nicka, to pyta o to 10 latek, który korzysta z podkradzionej karty ojca. 😉 Duża szansa, że nie zrozumie odpowiedzi jaką mu napiszesz, mi się już nie chce tracić czasu na tłumaczenie. Wnioskuję po tym, że większość użytkowników tego forum i całego serwisu nie ogarnęła, iż w EQ2 są EU serwery, mimo, że pisałem kiedyś z 5 razy jak przestawić region w launcherze. Mimo to redaktorzy serwisu produkują takie newsy (plus komentarze użytkowników pod tym): http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/Po-wielu-latach-Everquest-2-w-ko%C5%84cu-dostanie-prawidziwe-europejskie-serwery

  Aż się boję z czym przyjdzie się nam zmierzyć jeśli EQnext wzbudzi ich zainteresowanie.

 10. Tez widziałam tego newsa i az mnie kusiło zeby odpwiedziec i zapytac się kto tak mądzrze pisze 🙂

  No nic, odpowiedziałam ale tylko dlatego, że mogłam się tam zalogowac. Nawet nie pamiętam kiedy się tam rejestrowałam.

Comments are closed.