Dawno minęły już czasy, kiedy mogliśmy się cieszyć podwójnymi i potrójnymi doładowaniami Station Cash. Klienci P7S1 mieli jeszcze mniej szans aby cieszyć się takimi promocjami. Ale trzeba powiedzieć, że europejski wydawca PlanetSide 2 stara się jak może aby mieć coraz więcej promocji dla swoich klientów. Niedawno oferowano zniżkę przy zakupie Seven Cash, a teraz P7S1 daje bonusowe SC dla osób, które po raz pierwszy zdecydują się na zakup tej waluty.

planetside 2 p7s1 500scJeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na zakup Seven Cash to teraz jest na to dobry czas.

Każdy pierwszorazowy zakup Seven Cash  nagrodzi was kwota 500SC gratis! Promocja ta ta trwa do 19 grudnia.

2013_11_29 500 sc bonus

Poprzedni artykuł[PS2] Bałwan, konfetti i inne ciekawostki
Następny artykułBlack Friday, Cyber Monday
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

Ja jeszcze nie kupowałem, ale mam postać na SOE :/ .

Skaramanga

simion ja bym się cieszył na twoim miejscu

Simion

No cieszę się bo np decale wszystkie mi wchodzą (np team cola). Ale z drugiej strony ta promocja jest lepsza od -30% które jest dzisiaj.

Zhar

Podejrzewam, że i SOE coś da. Może pod koniec roku z okazji świąt/nowego roku/dnia dziecka/urodzin kota/przetrawionego indyka or coś innego 😉

Simion

Poczekamy zobaczymy. Zapowiadali jeszcze coś na poniedziałek 😉 . Jeżeli mam wydać u SOE 5$ za pół hełmu to już wole za 1$ kupić coś na Humble 😉 .

Bocian

To później nie miej pretensji że serwery wyłączają. 🙂

Simion

Taaa, nie będąc nigdzie zatrudnionym na stałe mam wydawać pieniądze na jakieś ozdóbki żeby wielka korporacja mogła utrzymać serwer. Naprawdę myślisz że te moje ~17zł robi im różnicę? Dla mnie to dużo, a dla nich prawie nic.

Zhar

Simion, no na trwającym Humble raczej na Week Sale nic ciekawego nie dali niestety. W porównaniu z ostatnimi akcjami to ta jest w stylu „macie i sie od…..” 😉