Jednym ze sposobów na podróżowanie w FireFall jest używanie specjalnych skrzydeł, które pozwalają nam przebycie dalszych odległości w krótszym czasie.

firefall gliding 2Platformy, które uruchamiają te skrzydła znajdują się praktycznie w każdym wyżej położonym punkcie w miastach oraz na wieżach strażniczych. Do tego możemy stworzyć swoją własną przenośną platformę i postawić w dowolnym miejscu za pomocą menu ~ lub też C (Calldown).

firefall gliding padPowiem szczerze, że na początku nie za bardzo wiedziałam o co chodzi z tymi skrzydłami. Owszem po wejściu na platformę startowała ale spadałam na ziemię szybciej niż Ikar, który podleciał za blisko słońca. Ewidentnie sekret polega na tym aby użyć spacji w momencie startu a potem autentycznie szybować przy użyciu myszki, a do tego należy utrzymywać odpowiednią szybkość. Gdy szybkość będzie za mała nasza postać zacznie się trząść i ewentualnie skrzydła znikną.

Zastanawiam się tylko czy jest jakiś sposób na wznoszenie, czy też jednak trzeba cały kierować się w dół…

No nic to, muszę jeszcze poćwiczyć szybowanie, a potem znaleźć najwyższy punkt w New Eden i spróbować przebyć 5.000 metrów aby dostać Achievmenta 🙂

P.S. Pamiętajcie, że jeśli posiadacie konto na Facebook, to możecie być na bieżąco z wiadomościami z bloga. Wystarczy polubić stronę Babagra.pl na Facebook.

Poprzedni artykuł[PS2] Aktualizacja PTS (22.07)
Następny artykuł[EQ2] Nowy quest heritage
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gahllager

Jeśli chodzi o glidery to może ci pomóc addon stworzony przez graczy z forum FF , który pomaga zachować odpowiedni kąt nachylenia podczas szybowania .link http://forums.firefallthegame.com/community/threads/addon-glider-graphical.64964/