W dniu wczorajszym SOE ogłosiło swój najnowszy program rekrutacyjny „Recruit a Friend” adresowany do graczy Planetside 2, EverQuest 2, Everquest oraz w niedalekiej przyszłości również dla graczy DC Universe Online.

Nowy program z pewnością zainteresuje wiele osób. Wystarczy wysłać maile do naszych znajomych lub podać im specjalnie stworzonego linka przez którego mogą założyć konto SOE (Mój link). Na końcu tego posta opisałam pewne „małe ALE” dotyczące tego programu

W momencie stworzenia konta, nasz przyjaciel dostanie pakiet powitalny, a my… radość, że kogoś udało nam się namówić na spróbowanie którejś gry SOE.

Bez względu na to do jakiej gry jest to link, osoba z rekrutowana może zalogować się do każdej innej gry SOE i nadal uczestniczyć będzie w naszym programie. Z rekrutować także możemy gracza, który posiada stare konto SOE i którego to, nie używał przez co najmniej 6 mc.

Lista nagród dla rekrutującego jest imponująca, ale nagrody te dostaniemy jedynie gdy osoba przez nas z rekrutowana wyda w sklepach SOE lub zakupi Station Cash za równowartość co najmniej 10$ (9Euro, 8GBP) w przeciągu 60 dni od momentu stworzenia konta.

Oto przykładowe nagrody jakie dostajemy w Planetside 2 za z rekrutowanie 2 oraz 25 graczy (dostaniemy również nagrody za 5, 10, 15 i 20 graczy):

 raf ps2 2recruitsraf ps2 25recruitsA gracze EverQuest 2 będą mogli cieszyć się poniższymi nagrodami za z rekrutowanie 2 i 25 graczy (po drodze są nagrody za 5, 10, 15 i 20 graczy):

raf eq2 2recruits raf eq2 25recruitsJak zawsze jest pewne ALE… Zgodnie z informacja Lindy „Brasse” Carlsson, program ten powinien również działać   dla graczy z Europy. Od wczoraj wieczorem próbuję namiętnie stworzyć nowe konto za pomocą linku rekrutacyjnego i mam różnego rodzaju błędy. Przeprowadzałam różnego rodzaju testy (rózne kraje, mail, itd) i jak dla mnie nie działa. Jestem w kontakcie z Brasse i na bieżąco informuje ja o błedach jakie napotykam, a informatycy SOE próbują dojść do ładu o co chodzi…

Moja prośba… Spróbujcie stworzyć konto używając mojego linku rekrutacyjnego i napiszcie czy się Wam udało, a jeśli nie, to jaki błąd widzicie.

Naprawdę chciałabym aby program ten obejmował także graczy z Europy, dlatego potrzebuję aby ktoś jeszcze przetestował czy może założyć nowe konto SOE.

P.S. Pamiętajcie, że jeśli posiadacie konto na Facebook, to możecie być na bieżąco z wiadomościami z bloga. Wystarczy polubić stronę Babagra.pl na Facebook.

Poprzedni artykuł[EQ2] Przecena płaszczy w MarketPlace
Następny artykuł[EQ] Heart of Fear
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Narutorek

Dało rade Normalnie założyłem konto „Your account has been activated. Please download your free game now.”

Wichura

Heh, to jest naprawdę zajebiste obejście konieczności posiadania konta ProZjeben. Kolejny bonus dla czytających bloga. 🙂

PLH

Gdybym miał poziom mniejszy niż 25. to bym sobie nowe założył. W dupie mam złodziei z Niemiec, którzy ciągle uważają się za rasę panów. Nie wydam na ProZjeben kasy dopóki nie dadzą mi obiecanego miesiąca membershipa 😛

Skaramanga

no ja też gdyby nie mój poziom ;]
Chociaż z lvl i tak nic nie mam… Ale, sporo certowania bym miał… A to już nie takie miłe wbijać ( prawie 50tys certów )