Przeglądając Reddit i Twitter oraz wiele innych stron, aż włos na głowie mi się jeży na to co działo się i nadal się dzieje z serwerami SOE.

Start wczesnego dostępu do H1Z1 okazał się „lekko” problematyczny. Wpierw, przez cały wczorajszy wieczór start był przekładany, a kiedy w końcu grę uruchomiono na Steam to kilka minut później padły serwery.

Gdyby to jednak chodziło tylko o serwery H1Z1… Okazuje się, że padła cała sieć SOE! Logowanie do wszystkich gier SOE oraz na strony i fora nie było dostępne przez większą część nocy.

Na tą chwilę wiadomo, że SOE wymieniło w nocy część sprzętu odpowiedzialnego za funkcjonowanie login serwerów i znacznie ograniczyło ich przepustowość do momentu rozwiązania wszystkich problemów.

Co to oznacza dla graczy pozostałych gier SOE? Musicie uzbroić się w cierpliwość jeśli chcecie zalogować się do gier SOE. A jak już uda się Wam zalogować, to najlepiej nie zmieniajcie zony/ strefy/ instancji, bo to oznacza ponowne przejście przez login serwery…

Zgodnie z informacją podana przez Smedleya kilka minut temu, problemy z login serwerami zostały rozwiązane, chociaż nadal widoczne są sporadycznie występujące błędy.

Poprzedni artykułLekkie problemy ze startem H1Z1
Następny artykułKontrowersje wokół zrzutów z samolotów
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

@JustSOEThings

A jak H1Z1? Jak się gra?

QuarkuPL

Nie wiadomo bo wczoraj zalogowanie do jakiejkolwiek gry było niemożliwe.