Tramell Isaac pokazał kolejne hełmy zaprojektowane przez fanów/ graczy Planetside 2, które być może juz niedługo trafia do sprzedaży poprzez Depot.

Z racji tego, że oba hełmy należą do Vanu, a wiem, że dla niektórych z Was ten fakt może być ciężki do przeżycia, więc aby poprawić Wam humor, oto reklama pewnego Outfitu 😀













![[PS2] MAX na testowym](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2013/04/FNO_2013_04_05-TR-Max-rocket-launcher-2-100x70.jpg)
Ja jestem VS i mnie sie rowniez nie podobaja te helmy. Jednak o swoiej niecheci do przerysowanej stylistyki wizualnej Vanu wypowiadalem sie juz wielokrotnie, wiec tym razem wam daruje 😀
Kółko na drugim hełmie wygląda jak zalążek tarczy, jakże pięknie by wyglądał z dziurą po kuli… 🙂
Ale pan żarówa xD
Kinya, widzę że gra z nami Ci sprzyja:)
Damn you, Player Studio! Miałem już nic nie kupować w ramach protestu za wycofanie Ultimate camo Bundle 24h przed czasem… Meh, jak zwykle SOE mnie oszukuje…