Wyspa Bojowa Nexus… Już od kilku miesięcy słyszymy o jej istnieniu i oglądamy wiele screenshotów oraz filmów z nią związanych, a co gdybyście mogli się na nią dostać i samemu rozejrzeć?

PS2_Nexus 10Otóż okazuje się, że Wyspa Nexus jest dostępna na serwerze Testowym dla tych co wiedzą jak się na nią dostać.

Zgodnie ze słowami Malorna, wyspa Nexus jest instancjonowana podobnie jak samouczek i jedyną możliwością aby się tam dostać jest przerzucenie postaci przez admina.

Jednakże niektóre postacie graczy biorących udział w potyczkach pomiędzy outfitami organizowanymi przez Planetside Universe, już się znajdują na tej wyspie. Jest szansa, że jeśli znajdziecie takiego gracza i zaprosi Was on do swojej drużyny to „Squad Deploy” może zadziałać i przenieść również Waszą postać na Nexus.

Developerzy nie mogą jednak gwarantować jak długo będą istnieć te instancje Nexusa oraz czy dana frakcja będzie mieć tam miejsce odrodzenia zważywszy na to, że znajdują się tam tylko dwa Warpgate.

To co? Szukamy osoby, która ma postać zalogowaną na Nexus? 🙂

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pytlong

„Poznam pana, w wieku dowolnym, z miłą aparycją, z frakcji TR, obowiązkowo zalogowany na Nexusie”

KARTON666

Hmm hossina brak , nexusa brak dobrze ze Battlefield 4 ma bete i zaraz premiere bedzie wiec jest w co grac jak jedna z tych map sie pokaze to mi napiszcie

Bocian

Napisz adres to ci wyślemy pocztą jak wyjdą. 🙂

Pytlong

Karton nie ma adresu…nick stąd, że w kartonie mieszka 🙂