Infernum oferuje swoim graczom bardzo dużą ilość różnego rodzaju eventów w Dragon’s Prophet. Dopiero co zakończył się ten w którym musieliśmy zabijać namedy, a już rozpoczął się kolejny: Revenge of the Bosses.

dragons prophet revenge of the bosses bannerPierwsza faza eventu, Army of Dragons, zaczęła się 1-go listopada i trwać do 8-go listopada. Niestety, a może i 'stety’, Infernum uczy się po każdym evencie i teraz aby otrzymać nagrody za każdy etap fazy należy aktywnie w nim uczestniczyć, a nie tylko zalogować się na 5 min raz na tydzień 🙂

Obecna faza, Army of Dragons, wymaga od nas oswajania smoków. Im więcej oswoją ich gracze, tym więcej nagród dostaną za każdy etap.

Poza tym, jak w każdy poniedziałek, Infernum rozdaje kod na różnego rodzaju rzeczy, które można kupić za diamenty. W dniu dzisiejszym jest to kod na 5 catalyst, które używamy w czasie craftu gdy chcemy zwiększyć szansę na lepszą wersję produktu.

Kody rozdawane w poniedziałki są ważne tylko w ten dzień więc należy się pospieszyć, a ja nie macie jeszcze konta to zawsze możecie się zarejstrować 🙂

Poprzedni artykuł[PS2] W oczekiwaniu na optymalizację
Następny artykuł[PS2] 6.11 czy 'ten tydzień’?
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

zemsta montezumy ;D