W dniu dzisiejszym nastąpi przerwa techniczna w Planetside 2 i wszystkie serwery zostaną wyłączone o godzinie 13-tej czasu polskiego na 4 godziny (!!).

serversNa obecna chwilę brak jest jakichkolwiek informacji dotyczących ewentualnych zmian w grze. Jeśli coś się zmieni, to na pewno będą informować.

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

Kiedy sprawozdanie z niemiec ?

Simion

Dam se rękę uciąć że ma to związek z ostatnimi lagami.

Mam jeszcze małe info dotyczące polowania na Toniego:
„Artur Chabiński
Hi,
can I use Vanu to kill Toni? I tried to hunt him many times but he always plays with a Vanu „zerg”, and he always camps. I have the chance do this but don’t know if I could.
Cheers Artur Chabiński”

„PlanetSide 2 Europe
Hi Artur,
Teamkilling is unsportsmanlike. You should hunt him down as either NC or TR.
Cheers!
-Timster”

HideoPL

Hehe:-))) Simion – no wiesz, za łatwo by było;-)

HideoPL

A tak nawiasem mówiąc, to coś Ty się tak uparł na tego Toniego… To jakiś event jest czy co?

Simion

Bo gościu jest bardzo uciążliwym celem. Łazi z wielką ilością innych graczy z Vanu i chowa się gdzieś za winklem ze snajperką. Wiec nie dość że trzeba go znaleźć w tłumie to często trzeba się jeszcze przebić przez ten tłum.

HideoPL

Nie mogłem się doczytać na jakim serwerze to się odbywa;-) Szczególnie lubię polować na snajperów (wkurzają mnie;-), więc może i jego upoluje…

kociamafia

Wyłączają 2x exp.

Simion

@HideoPL gra na milerze głównie co drugi dzień wieczorami. Uwielbia przykampić na jednej z wieżyczek na Howling Pass (Indar). Ale chyba dałem mu się już we znaki. Ostatnio rozwaliłem 2 sury (w tym jego) robiąc kamikaze i wskakując w tłum Vanu (liczyłem że będzie w tym tłumie 😛 ). Kille leciały aż miło X) .

HideoPL

Wczoraj laliśmy się z Vanu na alercie aż miło… Będę musiał przyuważyć, może zrobi się masowy atak na jego ekipę;-)

RachitynowyJoe

Miller mówicie… meh

Viruz

Szkoda że na woodmanie nie gra, ale w sumie mam postać w terrkach, na millerze, czyli będzie „złap gołębia! złap gołębia!”