Clegg oraz Malorn zaprezentowali kolejne wersje nowych baz na zmienianym kontynencie Amerish. Parę dni temu mogliśmy z zobaczyć wejście na szczyt góry do tajemniczej bazy, tym razem Lithcorp Central w całej okazałości.

2013_12_06 amerish lithcorp central defenders on top, attackers on bottomZgodnie z opisem Clegga: „ci co posiadają bazę są panami przestworzy w tej okolicy„.

Malorn natomiast pokazał nową wersję NC Arsenal.

2013_12_06 amerish new nc arsenalNo dobra, a teraz pokaże Wam bałwana, które to będziemy zabijać w zbliżającym się świątecznym evencie:

2013_12_08 balwan na esamirPrawda, że śliczny? Brakuje mu tylko marchewki jako nos i czarnych węgielków jako oczy…

A tak na poważnie, to jest to zastępcza grafika i zgodnie ze słowami Malorna, w momencie uruchomienia eventu zobaczymy bałwany 😀

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Balrogos

Zamiast sie brac za zmiane rozgrywki to zmieniaja mape na ktorej malo kto gra. Marnowanie pieniedzy, środków i czasu.

Zhar

Bałwanowi to brakuje …. w sumie to nic nie brakuje. Bałwan 100%, co zimę takie dzieci lepią 😉

RachitynowyJoe

Muszę przyznać, że naprawdę przyjemnie gra się na Amerishu już teraz. Jeśli uda się ożywić go przez revampa będzie jeszcze lepiej. Jedyny kontynent bez tego Lattice(tfu!) gdzie outfit mający mniej członków niż zerg jest w stanie zrobić różnice. Jedynie brak walk sprawia, że Amerish jest nudny. Ale co inteligentniejsi gdy jest alert od razu idą na Amerish bo to najłatwiejszy do ugrania kontynent

Simion

Jestem ciekawy czym tak naprawdę jest ten „bałwan”. Nie tworzyliby przecież obiektu tylko po to by zastąpił na chwile eventową rzecz. Zwłaszcza że jest to dopracowany obiekt.

Wompierz

Może jest to po prostu obiekt niewykorzystany w grze, który kiedyś tam stworzyli.

Balrogos

Nie Kinya nie o to chodzi, bo widzisz wczesniej bylo mniej osob nie bylo systemu lattice, mozna bylo grac. A teraz masz Clash of The Titans nie da sie grac normalnie piechota wszystko skoncentrowane na 100^m2 w takich warunkach nie da sie grac. Wlasnie dlatego odpoczywam od PS2 dopoki tego nie naprawia albo dadza event z XP jak wczesniej.

Zamiast sie skupiac na rozwoju gry to sie cofaja tak jak WG, dodaje ciagle nowe czolgi a gra pozostaje ta sama od roku.

PS
Jak ktos chce pograc w FireFalla to zapraszam.

Simion

A ja myślę że to ten rozkładany radar dla infiltratora. Miało go się rozstawiać jak becon. Kształt nawet pasuje.
Poczekamy zobaczymy 😉 .