Przed chwilą SOE ogłosiło oficjalnie zasady nowych planów abonenckich, a wśród Pytań i Odpowiedzi umieściło informację o zamknięciu swoich czterech gier: Clone Wars, Free Realms, Vanguard: Saga of Heroes oraz Wizardry Online.

Z jednej strony abonenci EverQuest, EQ2, PlanetSide 2, DCUO oraz Landmarka mogą się cieszyć dostępem premium do wszystkich tych gier, z drugiej strony gracze pozostałych gier dostali naprawdę złą wiadomość.

Star Wars: Clone Wars Adventures oraz Free Realms zamknięte zostaną 31 marca, Vanguard: Saga of Heroes oraz Wizardry Online – 31 lipca tego roku.

PlanetSide 1, o której to większość graczy myślała, że SOE zapomniało zostanie udostępniona jak gra F2P od 2 kwietnia lub wcześniej. Gra ta jednakże nie będzie już rozwijana, więc zostanie dokładnie taka jaka jest na chwilę obecną.

Jutro postaram się przetłumaczyć F&Q dotyczący nowych planów dla graczy gier SOE i wyjaśnić jak rozwiązano problem z kontami P7S1.

vanguard_the plains of khal

7 KOMENTARZE

  1. Z Vanguardem to jest o tyle zaskakujące, że w tym miesiącu wydali update z contentem raidowym. Niby zaczęli reanimować, ale widać za słabo i za późno, żeby to zwiększyło zainteresowanie grą.

    • Z Vanguardem to się wszyscy zdziwli, bo w grudniu i styczniu wróciło sporo starych graczy i pojawiło się trochę nowych ze względu na to, że Massively streamował ta grę…

  2. Najlepsze, że gra była w miarę stabilna, a po tych poprawkach co teraz zrobili są jakieś lamenty. Jako, że wiadomo, że teraz nie kiwną już palcem, to ludzie pod tematem piszą, żeby rollback zrobić i wypieprzyć te ich update z contentem z gry. Tego pewnie też nie zrobią.

    Chciałem nawet pograć w momencie jak zrobią w kwietniu mi tam abonament za darmo, ale teraz pewnie nie będę miał motywacji.

  3. nareszcie planetside 1

    a dzięki czterem trupom w które grała garstka twoje eq12 kiniu , i planetside 2 podskoczy

  4. Wizardy Online tylko w to grałem od SOE.. i podobało mi się ostatnio nawet wróciłem ale jak zabijają ten produkt to już nie gram czekam na EQN Landmark…

Comments are closed.