Ostatni tydzień nie był zbyt udany dla graczy europejskich: pięciogodzinne wyłączenie serwerów we wtorek i czwartek oraz dwugodzinne w piątek, a do tego liczne problemy z logowaniem się do gier i wywalaniem się serwerów Cobalt i Miller. Dlatego też, post ten dedykuję harasserowi Simiona, bo okazuje się, że niektóre błędy w PlanetSide 2 mogą być całkiem zabawne…

2014_02_05 wiszacy harasserMiejmy nadzieję, że tydzień ten będzie nieco spokojniejszy, ale i tak lepiej być przygotowanym wcześniej na wszelkie możliwości.

W dniu jutrzejszym konserwacja wszystkich serwerów SOE, a to oznacza możliwe problemy z logowaniem się do gier.

W tym tygodniu możemy spodziewać się wprowadzenia nowej wersji kontynentu Amerish na serwery Live i może w końcu główne walki przestaną się koncentrować na Indar. Jeśli przerobienie Amerisha zajęło kilka miesięcy, to aż strach się bać jeśli chodzi o to kiedy zobaczymy kolejne kontynenty dodane do gry, takie jak Hossin, Searhus, czy Oshur.

RoadMap została zaktualizowana i dodano kilka nowych projektów, jak chociażby nowe głosy dla naszych postaci (akcent rosyjski wymiata wg mnie), czy też duże zmiany związane z Liberatorem.

Wydaje mi się, że oprócz problemów ze stabilnością serwerów to weekend minął w miarę spokojnie, bo nawet narzekanie na event WDS jakby delikatnie ucichło.

Oby ten spokój nie był słynną „ciszą przed burzą”…

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skara

też tak zrobiłem z haraserem dziwne ze nie spadał jak brama zrobila sie nasza

Zhar

Kinyu to nie harraser tylko flash 😀

kociamafia

Czepiacie się. Kinya dawno nie grałą w PS2, to już pojazdów nie rozróżnia tak dobrze jak kiedyś…

Gusjon

Mnie to juz zaczyna mocno irytować Planetside 2 ciagle jakieś konserwacje, problemy z serwerem, nie mozna sie zalogować i tak dalej. Żadnych sensownych zmian w grze. Słabo z nowym sprzętem.

DarkousPL

E, zmiany to raczej etapowa rzecz. Wprowadzili by nagłe duże zmiany to byłoby narzekanie, że zmieniają grę. A tak chociaż w minimalnym stopniu konsultują, oswajają i wprowadzają nowości i próbują grę rozwijać, co mi się bardzo podoba. A to, że nie idzie im to bez problemów to już odmienna kwestia.. Jednakże w ogólnym bilansie dla mnie starania SOE idą na plus.

T4NK fright1

DarkousPL oni nic konsultują …………. każda zmiana jest przez nich wymyślona bez graczy i wprowadzana ……. później są takie kwiatki jak ZOE albo nie mogą poprawić walki lotniczej gdzie jeden pojazd ma przewagę na drugim zainteresowani wiedzą o co chodzi od roku nie jesteśmy się w stanie tego doprosić by zmienili …… już nie mówiąc o harsarze który został tak znerfiony że stał się bezużyteczny ……………

Ameba

Narzekacie zamiast kombinować i grać z głową. Niepodoba się? Nikt nie każe w to grać.
Harasser bezużyteczny? Bzdura. Z Halbardem można czaić się na wrogie pojazdy na granicy pola widzenia, a z buldogiem dobrze czyścić wrogą piechotę. Po zmianach jest to lekki pojazd do walki z zaskoczenia, a nie szybki i pancerny pojazd do walki w zwarciu. Czołgi? Każdy jest inny i wymaga innego grania, trzeba poznać swoje bronie i myśleć.

T4NK fright1

o_O