Parę dni temu oficjalnie ogłoszono datę premiery tej gry na początek czerwca, a sama możliwość zakupienia gry uruchomiona zostanie 19 marca. Ceny sa takie jak się można spodziewać: 60$ za wersje podstawową oraz 75$ za wersje deluxe. Oczywiście wraz z zakupem gry otrzymujemy 30 dni gry, a potem należy już opłacać abonament lub też korzystać z Credd.

No dobrze, to przyjrzyjmy się bliżej czego konkretnie spodziewać się mogą fani tego tytułu do czasu oficjalnej premiery.

Zamknięta beta oficjalnie kończy się 16 marca, po czym rozpoczną się pre-order beta weekendy. Co to oznacza? Otóż wszystkie osoby, które zmówią WildStar będą mogli testować grę podczas czterech weekendów zaplanowanych na:

  • 21 – 23 marzec
  • 4 – 6 kwiecień
  • 18 -20 kwiecień
  • 2 – 4 maj

Niestety, ale maksymalny poziom jaki może osiągnąć gracz w tym czasie to 17. Chodzi o to, aby nie spowodować zmęczenia graczy grą i tak aby fani nadal byli zainteresowani rzeczami, które dostępne są powyżej tego poziomu.

Osoby, które brały udział w zamkniętych beta testach także będą mieć aktywowane swoje postacie podczas tych weekendów, ale tylko te, które maja co najmniej 32 poziom. Developerzy chcą mieć jeszcze szansę przetestować pewne elementy gry na wyższych poziomach i stąd ta decyzja.

Jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowani czy będziecie kupować ta grę czy tez nie, to będziecie mieć szansę na zdobycie beta kluczy, które to maja być rozdawane na licznych portalach internetowych i pozwolą wam zalogować się do gry w czasie tychże beta weekendów.

Zwróćcie uwagę na to, że ostatni beta weekend ma odbyć się z początkiem maja, co daje miesięczna przerwę do czasu premiery. I tu jest właśnie coś, co może Was wszystkich ucieszyć. W maju fani Wildstar zobaczą krótka otwartą betę, prawdopodobnie trwającą około dwa tygodnie, po czym serwery beta zostaną wyłączone i wszystkie postacie wykasowane.

Osoby, które zamówiły grę będą mogły zalogować się do Wildstar z trzy-dniowym wyprzedzeniem, czyli 31 maja.

Poprzedni artykuł[PS2] Hotfix oraz ostrzeżenie przed VR
Następny artykuł[EQ] 15 lat EverQuest!