Ekipa studia Crabine nie poddaje się i do darmowego WildStar trafia kolejna spora aktualizacja. Homecoming skupia się głównie na housingu, ale wprowadza też i kilka innych nowości.

Od dzisiaj użytkownicy tego zabawnego MMORPG‚a, mogą tworzyć kilkuosobowe społeczności, dzięki czemu powstawać będą osiedla zamieszkiwane przez graczy. Owszem, funkcja ta jest ograniczona do jedynie kilku osób, ale i tak fajnie, że od teraz wiele rzeczy można robić wspólnie z sąsiadami.

Dzisiejsza aktualizacja nie ogranicza się jedynie do osiedli, ale jest zapowiedzią także i nowego co-miesięcznego eventu, jaki zawita do WildStar. Mieszkaniowa Renowacja, bo tak on został nazwany, obejmować będzie różnego rodzaju działania związane z domem gracza, za które to zdobyć będzie można bardzo atrakcyjne nagrody. Po raz pierwszy event ten wystartuje już 15 września i potrwa do 22 września, po czym pojawi się po miesiącu.

Gracze WildStar, którzy uwielbiają tworzyć zadziwiające domy i je dekorować, zapisać się mogą do uczestnictwa w specjalnym konkursie, gdzie zadaniem pięcioosobowych drużyn będzie stworzenie zapierającego dech w piersi osiedla. Do wygrania jest 2.500 Euro.

Aktualizacja Homecoming to także dwie kolejne instancje na poziomie Prime, uaktualniony sklep Madame Fay, a także wiele zmian i poprawek. Jest też i zwiastun, który zamieszczam poniżej 🙂