Zacznijmy od tego, że zgodnie z zapewnieniem Smedleya, ekipa PlanetSide 2 pracuje nad rozwiązaniem wielu problemów związanych z ta grą które zgłaszali gracze parę dni temu.

Dziwi mnie tylko sforumułowanie, iż developerzy znaleźli z czym związany jest błąd GSD (Gate Shield Diffusor) skoro opisany został on dokładnie ponad dwa tygodnie temu przez kilku graczy na Reddit. Wracając do bardziej przyziemnych spraw, to już niedługo inżynierzy nie będą musieli wykonywać kilku „manewrów” gdy chcą rzucić na ziemię paczkę z amunicją. Owszem, prace nad ta zmiana zapowiedziane zostały już jakiś czas temu, ale w końcu udało się developerom osiągnąć to co mieli w swoim zamyśle.

Nic jeszcze nie wiadomo, czy w tym tygodniu zobaczymy jakąkolwiek aktualizację, a lista rzeczy zaplanowanych na czerwiec w RoadMap wygląda naprawdę imponująco (między innymi Hossin, dyrektywy i rekrutacja outfitów). Jedyne co wiemy, to to, że do gry znowu trafi całe mnóstwo nowych rzeczy do kupienia w Depot za SC, w tym mnóstwo nowych nakryć głowy.

httpv://www.youtube.com/watch?v=sc-6XFOSfic

httpv://www.youtube.com/watch?v=ylq39H2yyvY

httpv://www.youtube.com/watch?v=C8JLfQG3H58

 

Poprzedni artykułZabójcza seria RRC Raiders
Następny artykułProgram transmisji Twitch.tv z E3
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

Najpierw Robocop a teraz Eagle Riders X) . Z ciekawych filmów i seriali się wzorują przy tworzeniu hełmów NC 😛 . Czekam na hełm Teknoman 😀 .

http://i21.photobucket.com/albums/b259/baroness01/Screamers%20Site/Blog%20Scraps/gatchaman2.jpg

Nukemski

A Vanu jak zwykle, syf.

Bardziej mi się podobają hełmy VS i NC. Na TR nie mam co kupować. Same naziolskie kapelusze:€

PanMłody

ciekawe kiedy będzie na Prozjeben xD

BlackJDragon

o właśnie. I z tej okazji zrównania praw graczy pro7 i SOE powinni dać dla pro7 po 3k SC, to bym sobie jakiś hełm kupił 😛

Krakex

Eh… szkoda że zauważyłem różnice między SOE i Pro7 za późno ;/