Kolejny czwarty event międzyserwerowy już za nami. Atmosfera jak zawsze była wspaniała, zabawy co niemiara i dlatego osoby uczestniczące w tym wydarzeniu wpadły na pomysł aby zrobić coś oryginalnego – zagrać Vanu!

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w tym wydarzeniu, to serdecznie zapraszam Was na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu jutrzejszym (czwartek) o godzinie 21.00 na TS Babagra.pl:

adres: ts.babagra.pl:9989
hasło: turbogroszki

VS!! Yes, Yes, Yes!!

Poprzedni artykułStrategia rozwoju dla Landmarka
Następny artykułNadchodzi symetria kontynentów…
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego to musi być jutro o 21? Jak ja w robocie jestem:/

PolicMajster

A kiedy będzie filmik z poprzedniego eventu? Nie było mnie na pierwszej części a jestem bardzo ciekawy jak wyglądała gra na Millerze w normalnym trybie.

PolicMajster

A co do spotkania-postaram się pojawić koło 19:00/20:00.

[PCPL] sH4maN

otori tak czy inaczej kazdy zainteresowany Outfit wystawia max 3 osoby aby uniknac tloku

SGTAce

Zara, jutro o 21? Przecież to bez sensu. Ustawcie lepiej ludzi na za tydzień jeszcze (i zacznijcie reklamę już teraz)

PolicMajster

Jutro akurat nie jestem zajęty do późnej godziny. Rozumiem, że spotkanie ma dotyczyć ustaleń typu: jaki serwer, pomysły na gry i zabawy itd.

RachitynowyJoe

hmmm, nie wiem jak w PL13 ale Cobalt ma spotkanie ServerSmashowe o 20… hmmmm.

[PCPL] sH4maN

Panie i Panowie jutro wstepne zebranie potrzeba tylko 2,3 osob z danego outfitu, PL13 chyba nie idzie na spotkanie calym outfitem ???
wiec nie panikujcie

RachitynowyJoe

ja nie panikuje, spokojnie. Tylko informuje o mojej niechęci do wcześniejszej godziny(tak jak Kinya planuje oglądać streama z H1Z1 ale nie sądze by był tak absorbujący bym nie mógł być na spotkaniu, zresztą i tak jestem mało wokalny na spotkaniach więc nikt nie zauważy). O ile jednak streama idzie pogodzić to dwóch meetingów już nie dlatego wyraziłem swoje wątpliwości. Dodatkowo przypominam, że są też tego dnia mecze ważne 😀

Na obu meetingach chciałbym być w charakterze wolnego słuchacza, ale jak się nie uda to cóż. Stawiam, że kadra oficerska PL13 pojawi się na bank i nie za nich mówiłem. Dlatego powiedziałem, że nie wiem jak w PL13 😀