Jeszcze nie tak dawno na naszym forum trwała ożywiona dyskusja na temat tego co by się stało gdyby połączone serwery europejskie.

No właśnie… co by się stało, czy też co się stanie?

Okazuje się, że ekipa PlanetSide 2 rozważa, czy też zastanawia się nad ewentualnym połączeniem serwerów europejskich…

Cytując funkykovalPL z [T4NK]:

Czy zastanawialiście się co by było gdyby dwa europejskie serwery zostały połączone?
Z kim chcielibyście być połączeni jako serwer?
Czy polskie klany gotowe są na potencjalne negocjacje związane z ewentualnymi fuzjami klanów?

 

planetside2_TR_gangnam_style

12 KOMENTARZE

  1. Jeśli ludzi na serwerach będzie coraz mniej to będzie to sprawa konieczna, a co do fuzji klanów to nadal uważam że wszystko bez pośpiechu,nie ma takich potrzeb,wystarczy tworzenie wspólnych składów i gra razem

  2. PCPL nie ma zamiaru dołączyć do innego klanu. Wynika to z tego że dość długo walczyliśmy o naszą niezależność na początku naszej działaności – i mamy pare fuzji za sobą. Natomiast zapraszamy każdego kto chce się do nas przyłączyć ;), lub nawet grać z nami. Myślę że na Woodmanie będzie z kim grać i do kogo strzelać 🙂

  3. Jestem za. Powoli zaczynam mieć dosyć IndarSide 2, Amerish i Esamir (w szczególności Esamir, gdyż ostatnio uczę się latać i na nim najlepiej mi to idzie… o ile się nie zbuguje i nie pieprznę w latające skrzynie, skały czy drzwi) to zajebiste kontynenty, a większość walk toczy się po południu na Indarze, zostawiając wszystkie pozostałe tym, co zbierają surowce i powoli przejmują bazy. Czemu nie.

  4. Na razie to tylko dyskusja, ale pierwsza fuzja już za nami… kolejne z pewnością zdarzą się niebawem. Liczba graczy powoli lecz nieubłaganie spada. Łączenie to chyba jedyny sposób (o ile nie wprowadzą tokenów) aby ustrzec się przed wyludnieniem serwerów. Chociaż nie ukrywam, że wolałbym połączenie obu tych sposobów zagęszczania populacji na serwerach.

  5. spoko, z ceres tylko z prostakami mozna sie polaczyc. jeszcze ich tam z 10 gra. reszta juz dawno przestala grac w ps2.

    • zapomnialem dodac ze za pare miesiecy zostawią tylko 3 linie na mapach, kazda idąca od warpgate do centrum mapy. tak zeby tych 30 graczy we wszystkich frakcjach nie rozchodzilo sie za bardzo. 😀 nie no serio, z tymi liniami najbardziej durny pomysł jaki widzialem kiedykolwiek.

  6. Łączenie będzie konieczne, zwłaszcza, że będą dodawać kontynenty i nie można sprawiać, że będzie ghostcamp na 3 z 4… Lattice (czyli linie Zbrojnego :P) to dobry pomysł dla przesyłu energii czy czegoś, co mają wprowadzić. Jednak problemem jest za mała liczba tych połączeń.

Comments are closed.