Gracze Landmarka mają szansę zaangażować się w proces kreowania nowego Norrath poprzez uczestnictwo w programie zwanym Workshop.

W najnowszym pamiętniku developera David „SmokeJumper” Georgeson, dyrektor gier EverQuest, oraz Rosie Rappaport, dyrektor artystyczny Landmarka i EQ Next, wyjaśniają czym jest Workshop, jakie są jego cele i na jakiej zasadzie odbywa się współpraca z graczami.

Wiemy co chcemy zobaczyć w Norrath. Wiemy dokładnie jak Norrath ma wyglądać. Wiemy także, że świat ten może być znacznie lepszy jeśli będziemy pracować z Wami – graczami, wspólnie wymyślając pomysły, które są większe, lepsze i odważniejsze niż te które już mamy. I po to właśnie jest Workshop.

Pierwsze konsultacje jakie zrobiliśmy były poświęcone Mrocznym Elfom i zakończone zostały one konkursem. I okazało się, że było to wyszło to niesamowicie dobrze. Dlatego też chcemy kontynuować ta współpracę z wami ponieważ wiele umysłów myślących o jednym temacie zawsze wpadnie na lepsze pomysły.

Poprzedni artykułJuż wiemy jak zostaną połączone serwery EU!
Następny artykułWyprawa JP do SOE
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Flyaway

Podobają mi się te budowle Dark Elfów, chociaż sama nie wiem czy potrafiłabym coś takiego zbudować. Mam nadzieję wziąć udział w następnym zadaniu, styl wydaje mi „weselszy” przez co jak dla mnie łatwiejszy do zbudowania. 🙂 I oczywiście byłabym niesamowicie zadowolona gdyby moja praca znalazła się w grze! 😀

nsuidara

Pytanie brzmi…

czy PL ludzie też mogą sprzedawać swoje budowle ? tylko co najwyżej nie mogą wypłacać kasy ?