Hossin wprowadzono dwa tygodnie temu, a wraz z nim blokady kontynentów. Wiele osób jest z tego zadowolonych, inni nadal chcieliby grać tylko na Indar.

Jakie nowości czekają na nas w lipcu, skoro Hossin został już uwolniony?

RoadMap PlanetSide 2 została niedawno zaktualizowana i oto co być może developerzy wprowadzą w tym miesiącu:

O ile wymienione rzeczy, są z pewnością fascynujące i potrzebne, to mnie martwi pewna sprawa. Niedawne wprowadzenie możliwości zakupienia wszystkich załączników do broni za Station Cash spowodowane było chęcią zwiększenie profitu, który z pewnością nie est aż tak duży jak nam się wydaje patrząc na ilość kurczących się serwerów.  Owszem, może to i jeden ze sposobów, ale dziwi mnie fakt iż te rzeczy, który mogłyby być najbardziej profitowe dla SOE zostały przeniesione do „Nibylandii”:

Wszystkie powyższe rzeczy były zapowiadane przez developerów w pierwotnej wersji RoadMap, która opublikowana została w styczniu 2013 roku.

Plany podane wówczas przez ekipę PlanetSide 2 były olbrzymie, ale jak dobrze wiemy na realizację wielu z tych pomysłów musieliśmy czekać nawet ponad 1,5 roku. Jak myślicie – czy rzeczy zapowiadane na lipiec rzeczywiście zostaną wprowadzone w tym miesiącu, czy może część z nich cichaczem zostanie opóźniona?

Poprzedni artykułSkarby i kolejne zmiany w Landmark
Następny artykułSOE zastrzega dwie nowe nazwy
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Albert Pieróg

Token pozwalający na zmianę servera bez straty niczego. Oczywiście w rozsądnej cenie żeby nie było graczy walączych na kilku serverach bo stać go na przenoszenie postaci co 5 min . 🙂

RachitynowyJoe

Tokeny na serwery sprawiłyby, że większość serwerów byłaby noob friendly bo każdy doświadczony i wypełniony SCkami przeszedł na jeden serwer dla opdowiednej populacji 😀

Sposób na zarabianie przez SOE jest dla mnie dziwny. Mogli dać takie rzeczy, że wszyscy by je kupowali ale nie. Celowniki które i tak opłaca się kupić tylko za certy 😀

Wompierz

Więcej możliwości personalizacji pojazdów i postaci? W sensie nowe twarze, kolorowe laserki, inny kolor celownika, więcej części ubioru, więcej dekali na jeden pojazd… dużo tego jest, im się chyba myśleć nie chce.

balrogos

Tokeny mialby byc ciagle na nie czekam co chwila przesowali ich premiere. Mogli by zrobic moduloe pancerze tak ze sami wybieramy wyglad a nie gotowy helm i pancerz 😀 fajnie to dziala w FireFall z 3 itemow mozna zrobic wlasny pseudo helm.

PLH

Nie doczekanie twoje! Nie dość, że możesz używać różnych pancerzy (brak, Drakkon i Composite) to jeszcze chcesz sam składać?! I później co? Może jeszcze GRACZE zaczną myśleć i chcieć ZBALANSOWANEJ rozgrywki?!

😀