Jak w każdą środę mieliśmy szansę obejrzeć kolejny odcinek programu poświęconego Landmarkowi, w którym udział wzięli Terry Michaels oraz Dave Gerogeson.

Na poczatku programu Terry Michaels podzielił się informacjami dotyczącymi wsparcia dla kilku rdzeni. Ekipa Landmarka ciagle pracuje nad rozwiązaniem kilku problemów i raczej jest nikła szansa, że zmiana ta może zostać wprowadzona do gry w przyszłym tygodniu. A jeśli nie przyszły tydzień, to dopiero po SOE Live.

Od 28-ej minuty programu możemy zobaczyć rewelacyjne budowle graczy, którzy wygrali w konkursie na budowlę w stylu Mrocznych Elfów, które umieszczone zostaną na wyspie poświęconej tej rasie.

Kolejny odcinek Landmarka Live zobaczymy dopiero 20 sierpnia.

Wczorajsza aktualizacja, oprócz wielu problemów i wielogodzinnego wyłączenia serwerów, wprowadziła do gry kilka nowości:

  • Obrotowe szablony – nie będziecie już ograniczeni do 90 stopniowego obrotu. Można je będzie obracać swobodnie w „Tweak Mode”(shift +lewy klawisz myszki) podobnie, jak i wszystkie rekwizyty. Ta nowa funkcja została zaprezentowana przez SmokeJumpera w tym odcinku Landmark Live (od 09:00 min).
  • Negatywne wklejanie – w trakcie wklejania szablonu, lub czegokolwiek skopiowanego, można teraz użyć narzędzie „usunąć voxele” (remove voxel).
  • Każdy aktywny szablon w My Store, który nie został sprzedany ani razu będzie mieć zmieniony status na nieaktywny.
  • Nowe stroje do wytworzenia w sześciu kolorach – Traveler’s Attire.
  • Nowy świat (serwer) – Foundation Museum, oraz wyspa na której znajdują prace zwycięzców konkursu poświęconego Mrocznym Elfom (z czasem dodane zostaną wyspy poświęcone innym rasom). Na serwerze tym nie ma możliwości zajmowania działek.

 

 

Poprzedni artykułPrace nad miasteczkiem w H1Z1
Następny artykułPożegnanie z Vanguard: Saga of Heroes