Podobnie jak to było w przypadku Mrocznych Elfów, na oficjalnym forum Landmarka zamieszczono kolejne prace koncepcyjne, które prezentują wstępny styl Kerra.

Od tego momentu gracze Landmarka mogą prezentować swoje prace w grze i mieć wpływ na końcowy wygląd architektury tej rasy, którą zobaczymy w EverQuest Next.

Co konkretnie wiemy o Kerra? Oto ich opis z prac koncepcyjnych:

Społeczeństwo Kerra charakteryzuje głownie kontrast. Jest to rasa napędzana przez instynkty zwierzęca, a jednocześnie szukająca duchowego oświecenia. Cenią sobie rodzinę i tradycję, a jednocześnie wyprawy i odkrywanie. Zamiast tłumić te różnice, Kerranie eksponują je, tworząc jedną z najbogatszych i najbardziej złożonych kultur w Norrath.

Pochodzący z bujnego archipelagu wysp, Kerranie instynktownie podążają za duchem świata zwanym Nor’I. Szukając miejsc duchowej mocy, aby je pielęgnować i chronić, wykorzystali swoje zdolności budowania okrętów aby podróżować po świecie. Są tradycjonalistami, ale nie pacyfistami. Przyjmują swoją zwierzęcą naturę jako podstawowy aspekt życia i każdego roku celebrują go w festiwalu zwanym Wielkie Polowanie.

Życie dla Kerran ma charakter cykliczny. Jest czas by walczyć, czas na refleksję, czas na wyprawy. Kerranie nie wybierają między pokojem a wojną, brutalnością a duchowym oświeceniem, nie akceptują, że jeden wpływ musi gasić pozostałe. Raczej, celebrują jedna z cech gdy nadchodzi odpowiedni sezon i w ten sposób utrzymują zasadniczą równowagę w życiu. Każdy, kto stara się naruszyć równowagę tego społeczeństwa, zdaje sobie wkrótce sprawę dlaczego Kerranie słyną z ich okrucieństwa.

Landmark_kerra_2 Landmark_kerra_7

Poprzedni artykułNowy system R&D w STO
Następny artykułStyl w DC Universe Online