Właśnie zakończył się pierwszy mecz z serii Europejskich MergerSmash, który został wygrany przez ekipę z Cobalta. Gratuluję!

Cobalt grający NC wręcz zdominował Ceres (Vs) doprowadzając do blokady kontynentu na sam koniec meczu.

Dzięki Kociejmafii i jego streamowi z walki, byłam w stanie na bieżąco oglądać poczynania polskiej reprezentacji Cobalta, czyli drużyny dowodzonej przez Bociana z [PL13].

Jeszcze raz gratuluję doskonałej walki i zwycięstwa 😀

planetside2_mergersmash_cobalt_ceres

Poprzedni artykułNowy dodatek do STO: Delta Rising
Następny artykułPlanetSide 2 za 5 lat – szybki konkurs!
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bocian
Rajen

Szkoda, że nie mam testowego ani możliwości jego ściągnięcia(internet limitowany Grr…), sam na pewno bym nie wygrał ale na pewno trochę narozrabiał :> Gratulacje dla polskiego oddziału, do zobaczenia na „Cobalt”. 😀

Bocian

Mecz był na Jaegerze który jest serwerem LIVE, nie na PTS. Tak na przyszlość jakbyś chciał w polskim teamie grać. 🙂

Rajen

Powiedz mi jeszcze jakie outifty mniej więcej miały największą liczebność z Ceres? Mogę się założyć. że orły z BKNE i TTRO, których jedyna taktyka: Przegrywamy na równej populacji? WIĘCEJ LUDZI! Jeszcze nie możemy zdobyć punktu? DAJCIE JESZCZE WIĘCEJ LUDZI!

kociamafia

Na Ymir walczyliśmy chyba głównie z DOR4 (?)

kociamafia

I jeszcze jakiś z literą „T” którego nie zapamiętałem. TORQ? ToRF? xTOR?

kociamafia

Jeszcze 2 rzeczy:

Kinya – Czy stream był chociaż w miarę ok? Mam kiepskie łącze, więc pewnie cięło jak cholera. Musiałem dużo grzebać w ustawieniach.

Co do samej potyczki – Przez ok 45 minut – 1 h walka była dosyć wyrównana. Mieliśmy tylko kilka % przewagi, ale szala wciąż się wahała. Dopiero w połowie meczu nastąpił jakiś punkt zwrotny, którego nie uchwyciłem. Prawdopodobną przyczyną była „głodówka zasobów lotniczych” dla Ceres i uzyskanie przez nas pełnej dominacji powietrznej.

Podstawowy błąd jaki popełnił Ceres w moich oczach to oddanie nam Ymir w zasadzie za darmo – W pełni zgadzam się z przedmówcą z reddit:

http://www.reddit.com/r/PS2Ceres/comments/2cgfk5/why_we_lost_toroks_pov/

Narutorek

Mój outfit taki piękny *szloch* *szloch*

Helenth

Gratulacje dla Coblatu! Jak to dobrze, że serwer zachowa nazwę 🙂

Rachityna

ToTx, MERX oraz DOR4, jak to rozszyfrować to pewnie Rajen wie najlepiej

Rajen

Ja kompletnie nie znam tych outfitów… Albo są bardzo małe albo jeszcze żaden z nich mnie nie zabił. U nas z tych lepszych to mamy Global bullet XChange, The Foundation oraz RAV3N(raczej elita Ceres, gdy spotykam tych gości to nie mam z nimi żadnych szans).

Ameba

Ciekawe ile z tego to zasługa naszych chłopaków, a ile FOOL’a i CHI?

Polegeist

My swoje zadanie wykonaliśmy bardzo dobrze. To co mieliśmy ugrać to ugralismy. Foole i chimera to zajebiści gracze, na pewno odegrali tesh ważna rolę

Puszkin

Niestety ceres był prowadzony przez półgłówka z TR który nie lubi vanu i mi. blokował możliwość gry dla wielu vanowskich outfitów z ceresa. Nawet jeden z turbo wymiataczy ceresa który gra na TR nie brał udziału bo powiedział że nie będzie z takimi noobami grać. I niestety sporo śmietanki ceresa olało smasha. A szkoda, nawet nie wiem kiedy było wybieranie dowódcy. A zapisy to było jedno wielkie nieporozumienie. No nic brawo dla kobalta za zgranie i organizacje.

[RMIS] krlzpl

Straciliśmy w pewnym momencie dopływ nanitów żeby wysyłać falangi scythów na niewiernych z Cobalta ; ) Grałem w air squadzie i po tym jak nie mieliśmy już możliwości brania esfów, nie bardzo dowództwo umiało zagospodarować nas na lądzie więc był troche freestyle. Natłukłem troche tych galaxy i samolocików ale na każdego zatłuczonego było 5 nowych 😀 No nic. Czy PL13 to outfit TR ?!