Wygląda na to, że dzisiejsza konserwacja serwerów SOE spowodowała liczne błędy związane z kontami graczy.
Gracze na różnych forach SOE donoszą o:
- zniknięciu Station Cash;
- niemożności użycia co miesięcznego /claim na 500 SC
- niemożności zakupienia rzeczy w sklepach za SC.













![[SOE] Station Cash tańsze o 30%](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2013/11/black-friday-sale-100x70.jpg)
![[EQ] 15 lat EverQuest!](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2014/03/final_everquest-100x70.jpg)
A kiedy te helmy beda dawac?