W końcu, po zwiedzeniu chyba wszystkich wysp znalazłam taką, ktora mi się podoba. A do tego udało mi się zająć miejsce z dala od ludzi… przynajmniej taka miałam nadzieję.

Działka moja położona jest na wzgórzu pośród wielkiego lasu.Niby nic szczególnego ale bardzo mi się spodobało to miejsce. Nie mówiąc o tym, że położone jest na wyspie z poziomu 1, co oznacza łatwy dostęp do miedzi, służącej do opłacania czynszu.

20140728_landmark_zielone_wzgorze

W momencie gdy ją zajmowałam – nie miałam żadnych gości. Niestety, dwa dni później to się zmieniło.

Moje pierwsze próby pobudowania czegoś skończyły się tragicznie. Całe szczęście, że istnieje narzędzie leczące teren bo byłaby masakra. Używanie narzędzi do budowania nie jest wcale takie proste na jakie wygląda. Na przykład nie mogę zrozumieć dlaczego narzędzie do wypełniania (+) nie mogę użyć w konkretnym miejscu, ale usilnie stara mi się ono przylgnąć do jakiejś ścianki… Argh…

W tym tygodniu ekipa Landmarka ma zamiar wprowadzić do gry gildie i w związku z tym na forum trwa głosowanie na nazwę polskiej gildii. Pomysłów jest wiele: Kompania Miedziany Puchar, Żelazna Faktoria, Cech Rzemiosł Różnych i inne.

Jeśli chcielibyście należeć do polskiej gildii w tej grze to zagłosujcie! Nie zwlekajcie, bo czasu jest niewiele 🙂

Poprzedni artykułWielka aktualizacja w PlanetSide 2 (dyrektywy, nanity i inne)
Następny artykułProblemy po konserwacji serwerów SOE
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Owghard

kliknij z shiftem jak uzywasz + 🙂