Miałam dziesięć ślicznych kur hodowlanych na farmie publicznej i zniknęły beż śladu. Ktokolwiek widział lub wie kto dopuścił się tej zbrodni proszony jest o kontakt!

A tak na poważnie to wszystko to wina Stuka, który postanowił opłacić subskrypcję w ArcheAge, a to oznacza, że mogę się bawić na jego farmie! Wyobrażacie sobie, że Stuk hoduje gąski i obcina im do tego piórka? Najlepsze jest to, że robimy to wspólnie i naprawdę mamy z tego radochę.

20140930_archeage_farma2

Powiem tak – mam w nosie questy w ArcheAge. Są takie same jak i w innych grach, więc nawet ich nie robię. Natomiast hodowanie i uprawa w ArcheAge jest czymś co sprawia mi frajdę mimo iz ciagle brakuje mi punktów Labora na koncie F2P.

Dzisiaj zrobiłam mojego pierwszego „trade run’a” z Arcanum Iris do Falcorth. Nie było łatwo. Nikt na mnie nie napadł, ani nic takiego, ale droga piechotką zajęła mi ponad 40 minut!

20140930_archeage_trade_run_2

Miałam pecha bo spóźniłam się na powóz, który jedzie z Anvilton do Falcorth – nie do końca, ale do połowy drogi. Kolejny przyjechał jak mijałam przystanek końcowy :/

Niestety, stworzenie tego trade packa kosztowało mnie 60 punktów labora, oddanie na sprzedaż kolejne 60 punktów. W zamian mam dostać 4 złota i 40 srebrników. Piszę „mam dostać” bo zapłata następuje 22 godziny po dostarczeniu przesyłki…

Mimo, iż kasy jeszcze za to nie dostałam, to podjęłam męską decyzję i zakupiłam sobie osiołka dzięki któremu wyprawa taka trwa o wiele krócej.

20140930_archeage_mirage_isle_osiolki

Jak dla mnie ktoś powinien stworzyć ulepszoną wersję ArcheAge bez punktów Labora i mam szczera nadzieję, że taką grą będzie Black Desert.

Poprzedni artykułPodążaj za światłem…
Następny artykułPierwszy dzień października…
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zhar

Też liczę na Black Desert. AA już sobie daruję bo trochę za dużo tych gier.
Jeżeli BD będzie tak zajebisty jak wygląda na obrazkach i w zapowiedziach to chyba wsiąknę w grę i będę robił za płatnerza jak się da xD

balrogos

płatnerstwo i kowalstwo i gornictwo to moja dzialka :O

Agoidd

Cały wysiłek wkładam w to, aby mieć robaki 🙂

Agoidd

na ryby 😛

Agoidd

Trzeba mieć farmer workbench który robi się na stole stolarskim z użyciem małego ogródka a następnie sadzić roślinki w wiązkach (bundle). Przy ich wykopywaniu produktem ubocznym są robaki 😀
Dodam jeszcze, że aby sadzić wiązki trzeba mieć 10000 punktów w gatteringu.
Więc nie tak łatwo złapać robaki 😉