Na 24 października zapowiedziano kolejną wielką aktualizację do ArcheAge: Relics of Hiram. Wprowadzi ona nowy region, nowe umiejętności, nowy poziom wyposażenia, a także zmiany związane z paczkami i housingiem.

Relics od Hiram zabierze Was do zupełnie nowej strefy położonej na Aurorii: Western Hiram Mountains, gdzie kończąc dzienne misje będziecie mogli zdobyć nowe fantastyczne pancerze Hiram Guardian.

Prócz tego otrzymacie dostęp do nowego drzewka umiejętności – Malediction, która doda 45 nowych kombinacji klasowych. Umiejętności te bazują na czarnej maggi, wykorzystując słabości przeciwników, a jednocześnie wzmacniając Waszą postać.

Rozszerzenie to podniesie także poziom Ancestral z 7 na 34 i ulepszy funkcję personalizacji wyglądu domów. W grze pojawią się także nowe achievementy, za które będzie można dostać wierzchowca, a także zmieni sposób w jaki wyceniane są paczki handlowe (będzie zależeć od czasu pomiędzy stworzeniem, a oddaniem).

Jeśli nadal gracie w ArcheAge i uwielbiacie zbierać różnego rodzaju stroje, to mam dla Was dobrą wiadomość: do gry zawitają Twitch Drops!

Już 19 października, oglądając przez minimum 15 minut stream ekipy ArcheAge poświęcony aktualizacji 5.0 (początek godz. 22:30) i mając konto Trion przypisane do konta Twitch, możecie zdobyć strój Dark Shaman’s Raitment.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułJust Survive jednak przetrwa!
Następny artykułEpic Games pozywa dużego youtubera za promowanie i sprzedaż cheatów do Fortnite