Już za kilka minut (18.30) rusza specjalne, europejskie wydanie, cyklicznego programu Inside Player Studio, który prowadzony jest Tramell Isaaca, dyrektora artystycznego PlanetSide 2.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tworzeniu przedmiotów, które może w przyszłości będziecie mogli sprzedawać w grach SOE, to jest to program dla Was 🙂

 

 

Poprzedni artykułPoniedziałkowe wieczory w Landmarku!
Następny artykułHotfix hotfixa w PlanetSide 2 (HHfix)
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ForceManPL

ktoś powie, o co tam chodziło w skrócie?

PolicMajster

Praca Menaximusa. Yeah!!

PolicMajster

Rick Reynolds opowiada o nowej aplikacji Viewer Apps, którą instalujesz w folderze z grą. O ile dobrze zrozumiałem to aplikacja ma pozwalać ludziom robiącym rzeczy do gry testować je bezpośrednio w grze. Aplikacja ma za zadanie umieszczać te rzeczy w odpowiednich miejscach. Twórcy będą mogli sprawdzić jak prezentują się ich przedmioty po kompresji tekstur bezpośrednio w grze. Aplikacje mają wyjść jednocześnie do Everquest i do Planetside 2. Będą to różne aplikacje ze względu na różne silniki graficzne(??) i nie będą kompatybilne. Aplikacja ma wyjść w niedalekiej przyszłości (środa-początek?)i.Aplikacja ma ważyć niewiele, za to tekstury w wysokiej rozdzielczości to już inna bajka. Chcą ją zawrzeć w jakimś patchu i ma być dostepna dla wszystkich(??).