PL13 ogłasza iż jest już stare:D. Szmat czasu minął i warto byłoby coś o tym powiedzieć.

O historii powstania outfitu najlepiej powie jego pierwotny lider i założyciel – LechuSoldier:

Można powiedzieć, że było trzech założycieli. Ja to ruszyłem, założyłem i zapraszałem, od początku był ze mną SirRunAlot (2-gi członek w outficie w ogóle), który miał być współzałożycielem. Dość szybko doszedł do nas Luteina, który działał z dużą pompą i uczestniczył w życiu outfitu. Więc przez jakiś czas oficjalnie było 3 założycieli.

Może to wiecie, ale tak na prawdę dlaczego PL13? Na początku przez pierwsze kilka dni jak pojawiła się opcja dodania TAG’u outfitu, było po prostu NPO (skrót od naszej nazwy). Podczas rozgrywki doszło do dyskusji, że jest to słaby tag. Było nas w tamtym okresie w sumie około 13 osób i po prostu ktoś powiedział, że jesteśmy jak trzynasty wojownik – PL13. Nie wiem czy to nawet nie Luteina zaproponował. Tak na prawdę to TAG z kosmosu.

Outfit jest praktycznie od początku PlanetSide 2. Jako rocznicę uważacie 08.01… ale muszę was zmartwić!! OUTFIT jest STARSZY! O około tydzień 😀 Na początku PS2 miało drobne problemy i sporo outfitów podczas aktualizacji czy czegoś zostało skasowanych. Nie pamiętam od czego to zależało, czy od momentu kiedy outfit był założony, czy, że dowódca był w tym czasie zalogowany, ale coś takiego. I wszystko się sypnęło. Dobrze, że byłem troszkę spolegliwy i miałem wszystkich w znajomych i mimo, że nie było tylu członków co teraz, to szybko udało się odzyskać około 90% załogi.

Na początku 50% naszej gry opierało się na odbijaniu, albo obronie Korony …:D

To tyle jeśli chodzi o nudne fakty. PL13 ma swoje historyczne karty zapełnione. Obecnie ma już swojego 6-tego lidera. Każdy lider oraz każdy członek odcisnął swoje piętno i uczynił PL13 tym czym jest. Jest to zasługa jednak nie tylko samego outfitu ale wszystkich wokół.

Dlatego dziękujemy Kini, za doskonałe newsy z gry, konkursy oraz całość pracy włożony w tą fajową społerczność.

Dziękujemy także całej polskiej społeczności PlanetSide 2 – za inicjatywy, pomysły, wspólne chwile oraz rywalizacje .:D

Specjalne podziękowania dla Wszystkich Członków PL13 –  za te dobre chwile i za te złe, za zwycięstwa i porażki, za spełnione obietnice oraz zawiedzione nadzieje. Za wszystkie wspólne przeżycia bo czy dobrze czy źle, zawsze było razem. Takiej ekipy nie spotyka się wszędzie i powiem szczerze, że przez jak długo gram nie miałem tak dobrej społeczności.

Wiem, że bez Was Wszystkich outfit nie byłby tym czym jest teraz, a do diaska, lubie PL13 jakim jest! :D Doskonale bawiłem się się przez te 1.5 roku i mam zamiar bawić się przez kolejne równie dobrze.

Kurcze, kocham Was ludzie!

RachitynowyJoe

PS. Oczywiście mamy także specjalny event rocznicowy na który serdecznie zapraszamy!

planetside2_pl13_20140108

14 KOMENTARZE

  1. Mógł pójść lekki edit tej naszej kroniki :p żeby wyglądało to bardziej epicko i bardziej w języku poetyckim. 😀 ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

  2. Rychło w czas 😛 . Ludzie z poza outfitu też są zaproszeni? Mam jeszcze postać po ostatnim evencie 😉 .

  3. Ach,żebym wiedział, jestem w Planetside 2 od pierwszych dni zamkniętej bety, to może bym był nawet ojcem założycielem albo chociaż w „parszywej trzynastce”.

Comments are closed.