Jeden z fanów PlanetSide 2 stworzył kapitalny film, w którym opowiedziana została historia w jaki sposób ludzie znaleźli się na Auraxis.

 

Dyskusji o Lore tej gry mieliśmy naprawdę sporo na blogu, jak i na forum. Tym jednak, którzy nie mieli okazji chciałabym przypomnieć teksty przetłumaczone przez Wabcia [T4NK], dyskusje na temat kręgów na Indar, czy też naszą zagorzałą debatę związaną z niedawno dodanymi nowymi ekranami ładowania w grze.

I mam takie pytanie do Was.

Czy uważacie, że Lore PlanetSide 2 powinno być bardziej obecne w grze, czy też mniej?

 

 

Poprzedni artykułMacie jeszcze kilka godzin…
Następny artykułKolejny Hotfix w H1Z1 i kilka nowości
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

Ta gra potrzebuje Lore. Bardzo. Bezideowość jest jednym z głównych problemów całego community. Wszystko w grze powinno krzyczeć „Frakcja!”. Niestety frakcje różnią się tylko kolorami i paroma brońmi

kuskusiek

Jestem za ta gra aż prosi o lore

Rajen

Na razie głównym lore jest Nanite Systems i twórcy rozwijają tylko tą frakcję. NC, TR czy VS to tylko bohaterzy drugoplanowi.

PLH

WINCYJJJJ!!!

A tak serio to najgorszą frakcją jest NS… „Hej, widzę, że ze sobą walczycie! Macie tutaj Sunderera od Nanite Systems, który pozwoli wam zdobyć przewagę, a tu macie czołg Lightning, którym możecie rozwalać wrogie Sunderery!” I to jedyne lore, które się pojawia.

Raido Lato

Przydałoby się poczuć różnice frakcyjne, walczyć dla idei.

Wabciu

Trochę się różni od oryginalnego Lore ale film jest dobrze zrobiony. Tylko jak zawsze NC jest ukazane jako nieskazitelni bojownicy o wolność bez ukazania ich mniej chlubnej strony :/ . A z tym zmienionym Lore to głównie chodzi mi o początek – ludzie zjednoczyli się pod sztandarem TR ze strachu przed zagrożeniem które może nadejść z wormhole (czyli nie uznawali wormhole za nic dobrego jak jest przedstawione w filmie) i zaczęli budować miasta oraz fabryki na księżycach dopiero po jej ponownym otwarciu i zamknięciu (już nic nie skanowało Ziemi jak za pierwszym razem i nie zaatakowała jej armia Obcych). A wyprawa nie została zorganizowana by ocalić ludzkość gdyż nie było takiej potrzeby (została zainicjowana przez ex-prezydenta i naukowca w jednym). No i nie ma nic o tym, że tunel się niespodziewanie zamknął niszcząc większość floty, wybuchł bunt i wojsko musiało zapanować nad anarchią. Udało się, znaleziono planetę, wybudowano kolonie. Ludzie kolejny raz byli zjednoczeni ale wystarczyło 200 lat i znowu zaczęli się naparzać.

Wabciu

No i zapomniałem dodać, że głównym celem TR na Auraxis jest zjednoczenie frakcji i uzyskaniu kontaktu z Ziemią w celu znalezienia drogi powrotnej na ojczystą planetę ludzi. A w filmie jest odwrotnie (TR szukało nowej planety do zasiedlenia gdyż Ziemia wymierała, więc powrót na nią byłby bez sensu).

celtol

Według mnie lore jest dobrze zarysowany, tylko implementacja w grze jest zła(według mnie brak 🙁 )

Skaramanga

mogli by zrobic jakis filmik na poczatku gry po wybraniu danego imperium, bo jak narazie to sie walczy za kolor a kto sobie znalazl potem wiecej i sobie to zainterpretowal na swoje to juz inna sprawa