Na poczatku maja spodziewana jest olbrzymia aktualizacja w grze, które zmieni i usunie pewne systemy z gry oraz wprowadzi mnóstwo nowości.

Kolejne zmiany jakie zostaną wprowadzone do gry już 4-tego maja są związane z wyglądem i strukturą kontynentów:

  • Nowe kontynenty o różnych kształtach i środowiskach.
  • Powrót jaskiń z wejściami na powierzchni i w których można zająć teren pod działkę!
  • Jeszcze lepsze i większe jaskinie znajdujące się głęboko pod ziemią z większą ilością ruin.
  • Przeciwników NPC znaleźć będzie można pod ziemią…

No więc po kolei.

W Landmarku pojawi się około 20 nowych kontynentów z lepsza topografią, kształtem oraz większą ilością biomów, które zastąpią te istniejące w tej chwili.

20150428_landmark_kontynent

Do gry dodanych zostanie kilka nowych biomów, zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią:

  • liściaste
  • wulkaniczne

Dotychczasowe biomy zostaną znacznie ulepszone, a do tego także pod powierzchnia wody pojawią się rośliny i unikalne rekwizyty.

20150428_landmark_biom-3

20150428_landmark_biom-4

20150428_landmark_biom-1

20150428_landmark_biom-2

Oprócz tego do gry powrócą jaskinie z wejściami na powierzchni kontynentów – a do tego wejść tych ma być o wiele więcej niż poprzednio. Nowością będzie to, że wejście do jaskini, jak i sama jaskinia nię będzie już ograniczała graczy chcących postawić w danym miejscu działki. Działka główna nadal musi zostać postawiona na powierzchni ziemi, ale można do niej dodać dodatkowe działki znajdujące się pod ziemią.

Natomiast jeśli chodzi o jaskinie położone głęboko pod ziemia to będą one większe, ciemniejsze, głębsze i o wiele lepiej wyglądające niż te dotychczas. Na tą chwilę gracze mogą natknąć się na każdym poziomie na 25 wielkich jaskiń z 15 ruinami, po zmianach każdy poziom jaskiń liczyć będzie 300 jaskiń i 250 ruin! Oczywiście wszystkie te ruiny zostały stworzone przez graczy grających w Landmarka i informacja o tym kto je stworzył znajdować się będzie na specjalnej tabliczce znajdującej się niedaleko ruin.

20150428_landmark_cave

Jeśli chodzi o przeciwników NPC, to ekipa Landmarka zadecydowała o rozmieszczeniu ich pod ziemią. Jedynym „przeciwnikiem” na którego gracze będą mogli się natknąć na powierzchni kontynentów będą wybuchające grzyby.

No i co o tym myślicie?

Poprzedni artykułDayBreak rozdaje prezenty
Następny artykułBazy w H1Z1 – obecnie i w przyszłości