W dniu dzisiejszym naukowcy specjalnych służb wojskowych z sekcji PL13, poinformowali o zwiększonym stężeniu azotu, wodoru i metanu na Auraxis .

W związku z zagrożeniami związanymi z niestabilnością powierzchni planety, jednostka Alfa jako pierwsza poddana została testom najnowszego wynalazku profesora Pro’Staka. Niestety, pewne wady produkcyjne w zbiornikach przechowujących nanity, spowodowały, że nikt nie przeżył… Pomimo wielkiego zagrożenia związanego z kolejną fazą testów, dzielni żołnierze z jednostki PL07 podjęli to ryzyko i w związku z tym pośmiertnie zostali odznaczeni Medalami Porzuconych Wilków.

Generał Van’SoC po przeanalizowaniu raportu ma poważne obawy związane ze stabilnością powierzchni planety.

Dlatego też wydano polecenie aby wszyscy żołnierze stacjonujący na Auraxis zabezpieczyli się przed ewentualnymi emisjami niebezpiecznych gazów zakładając Kompensujące Urządzenie Lokalizujące Fale Omega-Nanintów [KULFON]!

813663527_759

UWAGA: Z racji tego, że koszty produkcji tego urządzenie przewyższają koszt ponownego odrodzenia żołnierza – zaprzestano jego produkcji. Dlatego też Amatorzy unikalnych gadżetów powinni zabezpieczyć się w nie jeszcze dzisiaj wykonując specjalna dyrektywę lub sięgając do kieszeni po zaskórniaki!

Wiadomość z ostatniej chwili! Tylko dzisiaj osoby, które zdecydują się na zakup KULFON’a dostaną od Doktora Sogorlab specjalny medykament, dzięki któremu będą w stanie poczuć Wielką Moc Boga XP.

Poprzedni artykułJak ja nie cierpię Prima Aprilis!!
Następny artykułChyba mam problem…
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
VintageMann

Ciekawe, ciekawe.

Simion

Jaką dyrektywę? Szperam i nic nie mogę znaleźć. Wszystko jest tylko za SC…

Simion

No to lecę szybko z psem i do grania. Czekam na jakieś szczegóły na ten temat. Obstawiam że chodzi o coś z infiltratorami i laitami, bo zmienili im dźwięki.

denat

Kinia, nie wiem jakie stosujesz używki przy pisaniu tekstów ale chcę takie same! Nic z tego nie zrozumiałem, totalnie, absolutnie NIC a dziś wyjątkowo jestem trzeżwy

Biotyk

Okularki tylko za SC. Skończyły się czasy fun eventów, jak na halloween. Witamy w DBC…

BlackJDragon

generalnie to to jest przetłumaczone info z launchera z dodatkami 😉

Majsterklepka / Koolphone / Wobuz

Koolphone :)))))))))

Simion

Grałem godzinę i nic…

elostalkerr

Już myślałem, że dostaniemy Order Virtuti Cebulari…

tir277

Po tylu wybuchach to z tej planety nie ma co zbierać 🙂