PL13 zostało oskarżone przez jednego z graczy PlanetSide 2 o oszukiwanie! Ale czy aby na pewno?

Zarzut jest prosty – wjechali sundererem tam gdzie ponoć nikt nie wjeżdża.

pl13sunderer

Ale czy naprawdę nikt nie jest w stanie tam wjechać? Nie raz widziałam przeróżniste próby wjechania w najróżniejsze dziwne miejsca – nie tylko Sundererami, ale także innymi pojazdami.

Nie chodzi mi jednak o ten zarzut, który jest nieprawdziwy, ale o film, który został dołączony do tego wątku przedstawiający unoszącego się w powietrzu Sunderera.

Okazuje się, że w grze jest bug dzięki któremu rozstawiony Sunderer może latać, o ile znajdą się wytrwali gracze, którzy go wpierw uniosą w powietrze za pomocą innych pojazdów.

Moja reakcja na ten błąd była następująca: LOL…

A jaka była Wasza? 😀

 

Poprzedni artykułCiekawostki z H1Z1
Następny artykułUbisoft po raz kolejny opóźnia premierę The Division
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Penetrator77

Norma da się próbowaliśmy

Bocian

Exploiterzy tfu tfu tfu xD

nukemski

„A jaka była Wasza?”
Brawo Vanu!
😀

Rulas

Moje reakcja była taka
„reklama outfitu”,
„przecież tam da się wjechać spokojnie po pagórku który pnie się obok bazy aż na samą górę a którego specjalnie na ss nie widać” ,
„zawsze kiedy walczę na tej placówce to wszyscy pchają tam battle sundery, dlaczego niby ich wjechanie jest takie niezwykłe?, ten kto ich oskarżał to chyba został wyśmiany”
„wjechanie do TECH lub AMP to jest sztuka a nie to”

Ale pewnie moje doświadczenie w grze wyżarło mi już poczucie żartu czy prawdziwego sensu newsa, który pewnie zwraca uwagę na ciekawe wykorzystanie ukształtowań terenu wokół baz które są obmurowane, na podniesieniu czy transportu na galaxy.

Co do galaxy to parę miesięcy temu nawet w małym outficie w którym jestem przetransportowali na galaxy sunderr na szczyt biolaba. Problem jest tylko taki aby pilot utrzymał równowagę a kierowca tak delikatnie balansował aby się nie ześlizgnął, nawet nie trzeba go rozstawiać tak jak na filmiku.

Wabciu

Da się wjechać po krysztale auraxium na pada przy biolabie. Nic nowego.

HideoPL

Hehe;-) Uśmiałem się – pomysłowe i całkiem zabawne – głównie zachowanie graczy wobec siebie;-)))

denat

Prst w takie miejsca wjeżdża warpgatem