Nadchodzi lato i aby to uczcić gracze ArcheAge będą mogli się cieszyć specjalnym eventem – Rum Runner Rapidis!

No i proszę, powiedzcie mi jak tu nie lubić ArcheAge i Triona, skoro ciągle coś się dzieje w tej grze…

No dobra, co trzeba będzie zrobić aby zasłużyć na nagrody?

Otóż jeśli jesteście wystarczająco odważni, to będziecie mogli dołączyć do co-rocznego wydarzenia, w czasie którego w Rookborne Basin oraz Windscour Savannah reaktywowane są śmiałe czyny przemytników alkoholu. O co chodzi? O spływ beczkami po niebezpiecznej rzece Loka.

archeage_RumRunner

W czasie trwania tego eventu gracze ArcheAge mogą stworzyć kolorowe beczki, w których to będą próbowali dostać się do linii mety. Kiedy znajdą się już w wodzie, mogą manewrować nimi w porywistym nurcie rzeki – omijając przeszkody i zbierając po drodze flagi kontrolne. Meta znajduje się za wodospadami na rzece Loka i dotrą do niej tylko Ci najdzielniejsi…

Ukończenie tego dziennego zadania nagradza specjalnymi Rzecznymi Monetami, które można wymienić na różne nagrody: stylowe stroje kąpielowe, rzeczy do domów, unikalny tytuł i alkohole.

Jednak prawdziwą gwiazdą tego eventu będzie Osioł, który marzy o lataniu, czyli słynny Carrot Wings!

archeage_CarrotWingsarcheage_carrot-wings3

Codziennie gracze będą mogli zdobyć 2 monety, a aby zakupić tego WannaBePegasus potrzebować ich będziecie 47 sztuk. Event ten trafi na serwery w najbliższy wtorek (26.05) i trwać będzie przez 25 dni.

I ciekawostka – w  czasie trwania tego festiwalu zarówno Rookborne Basin, jak i Windscour Savannah będą w okresie 'festiwalowego’ pokoju. Powtarzam – pokój przez 25 dni!!!

Dokładny opis festiwalu wraz z listą nagród znajdziecie na forum.

 

 

Poprzedni artykułNo to jak Wam się podobają ostatnie zmiany?
Następny artykułKolejny zwiastun The Repopulation