Crossout to nie tylko walka o przetrwanie, ale także walka o stworzenie tego idealnego pojazdu, który przetrwa wszelkie zawieruchy i walki.

Gracze zaczynać będą przygodę z ta grą w garażu, gdzie będą mieć dostęp do kilkudziesięciu części, które następnie trzeba będzie połączyć i stworzyć „ten idealny” pojazd. Pod uwagę trzeba będzie brać nie tylko wygląd, ale także balans pomiędzy siłą ognia, szybkością, pancerzem i dostępnymi sztuczkami.

Do dyspozycji graczy będą tarany, piły łańcuchowe, wiele zestawów opon, gąsienice, bronie maszynowe, działa, czy nawet wyrzutnie rakiet. Tak na prawdę nie będzie granic, jeśli chodzi o to jaki pojazd można będzie stworzyć i w jaki sposób może on zostać ulepszony.

Crossout_hangar

Same walki na dostępnych arenach mają być krótkie i bardzo intensywne, a do tego gracz będzie obserwował jak jego pojazd jest niszczony – oczywiście o ile okaże się gorszy od innych. W miarę trwania bitwy gracze będą widzieć rożne części odrywające się od pojazdu, których strata będzie mieć wpływ na mechanikę rozgrywki. Utrata danej części może mieć katastrofalne wręcz skutki, na przykład utrata koła oznacza utratę szybkości i mobilności, a wiadomo co to oznacza na polu bitwy – łatwy cel.

To wszystko rozgrywać się będzie na arenach o różnym ukształtowaniu terenu – i także to trzeba będzie wziąć pod uwagę konstruując swój pojazd.

Zapowiada się ciekawie – nieprawdaż?

crossout-swiat-1 crossout-swiat-2 crossout-swiat-5 crossout-swiat-4 crossout-swiat-6 crossout-swiat-7

1 KOMENTARZ

  1. kiedys gralem w AutoAssault
    mi sie podobala ale 99% procent graczy ja olalo
    ciekawe jak bedzie z ta gra

Comments are closed.