Mortal Online to kolejna gra Free-to-Play, która zdecydowała się dołączyć na platformę Steam. I kolejna gra, o której istnieniu nie wiedziałam…

Mortal Online jest sandboxem MMORPG stworzonym przez szwedzką firmę Star Vault i który to miał premierę kilka lat temu, bo w czerwcu 2010 roku. Tytuł ten osadzony jest w mitycznym świecie fantasy i oferuje olbrzymi otwarty świat PvE/PvP. Nie ma w tej grze tradycyjnego systemu poziomów i klas, ale za to do dyspozycji graczy są podstawowe atrybuty, techniki bojowe oraz umiejętności. Dodatkowo gracze obserwują świat z perspektywy pierwszej osoby, co z pewnością obudzi wiele skojarzeń wśród fanów takich tytułów jak The Elder Scrolls.

Świat gry jest olbrzymi i bardzo różnorodny, oferujący wiele ciekawych lokacji. Oprócz tego Mortal Online oferuje unikalne zadania, specjalne wydarzenia oraz legendarne potwory, które pojawiają się w świecie tylko raz. Dzięki takiemu rozwiązaniu w grze napotkać można mnóstwo unikalnych przedmiotów, których nie ma możliwości już zdobyć.

Mortal Online nie narzuca graczom danej ścieżki rozwoju, ale raczej zachęca do poszukiwania nowych wyzwań oraz współpracy z innymi graczami w celu pokonania silnych przeciwników.

 

2 KOMENTARZE

  1. Świetna gra tylko dla doroslych bez leveli bez klas, skill & gear based, lecz male zainteresowanie produkcja spowodowal no coz dosc duze wstrzymanie gry z tym co mialo by byc, i na reszte poprawek a moglo to byc jedne z najlepszych mmo przez 20 lat 😀 do tego mamy autorski system wykrywania przeciwnikow z wielu kilometrow tak jak ma to miejsce w prawdziwym swiecie wlazimy gdzies na gorke i z daleka bedziemy widzieli z ecos sie porusza.

  2. Małe zainteresowanie wynikało z tego powodu, że tytuł był mocno niedorobiony w dniu premiery, w podobnym czasie startował też darkfall online na którego hype był zdecydowanie większy 🙂

Comments are closed.