Pamiętacie opisywaną przeze mnie strzelankę F2P tworzoną przez Wiple Games – Iron Sight? Już w listopadzie doczeka się ona pierwszych Alpha testów. Na razie niestety w Korei…

Wydawca Iron Sight – Neowiz Games, oraz twórca – studio Wiple Games, ogłosili, że do wzięcia udziału w  pierwszych Alpha testach tej gry zaproszonych zostanie 4.000 graczy z Korei. W trakcie pierwszego testu, który ma rozpocząć się 11 listopada i potrwać przez cztery dni, gracze będą mieli szansę zagrać na 5 mapach w 3 trybach gry i wypróbować ponad 40 broni oraz 18 różnych modeli dron.

Gra ta tworzona jest na silniku opracowanym przez Wiple Games i ma dostarczyć graczom intensywną, realistyczną rozgrywkę, dynamiczne warunki pogodowe, wielkie bitwy, system broni oparty na komponentach oraz specjalny system bonusów dla postaci. Iron Sight to gra osadzona w niedalekiej przyszłości, która doda do rozgrywki kilka nowoczesnych elementów takich jak naloty oraz kontrolowane przez graczy drony taktyczne.

Czy gra ta będzie wydawana w Europie? Jestem przekonana, że tak, ale niestety nie ma podanych oficjalnych informacji z tym związanych. Na ten moment wiadomo jedynie, że Neowiz Games zarezerwował sobie prawo wydania tej gry na terenie Rosji.

3 KOMENTARZE

Comments are closed.